در همبستگی با رامین حسین‌پناهی و همه زندانیان بی‌پناه


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ۲۴ فروردين ۱٣۹۷ -  ۱٣ آوريل ۲۰۱٨


هم‌میهنان!
دیوان عالی جمهوری اسلامی مهر تأیید خود را بر پای حکم اعدام رامین حسین‌پناهی نهاده و بدینگونه برای هزارمین بار نشان داده‌است که از سیاست کشتار و شکنجه گامی واپس نخواهد نشست.

این حکم، بمانند همه اعدام‌های اعمال شده از سوی رژیم جنایتکار بخشی از سیاست سرکوب فراگیری است که ایران‌زمین را در چهار دهه گذشته در محاق خاموشی و خون فرو برده است و اعمال‌گران آن میان کرد و فارس و ترک و آذری و عرب و ترکمن و بلوچ کوچکترین تبعیضی قائل نمی‌شوند.

گذشته از آنکه مبارزه برای لغو اعدام بخشی جدائی‌ناپذیر از مطالبات جنبش سراسری مردم ایران برای رسیدن به یک جامعه آزاد، برابر و سکولار است، از یاد نباید برد که زندانیان در جمهوری اسلامی از هیچگونه حقی برخوردار نیستند و بازجویان و شکنجه‌گران ولی‌فقیه هرگونه که بخواهند با آنان رفتار می‌کنند و هر اقراری را که بکارشان بیاید از دهان اسیران بی‌پناه خود بیرون می‌کشند، تا با دست‌آویختن بر بهانه‌های ناجوانمردانه‌ای چون "تجزیه‌طلبی" و "قاچاق مواد مخدر" و "اختلال در نظم عمومی" و "محاربه با خدا" توجیهی شرم‌آور برای جنایت‌های خود بیابند و خاک در چشم مردم ایران بپاشند.

ما «پشتیبانان جنبش دموکراتیک مردم ایران ۱٣۹۶ - نوردراین وستفالن» تک‌تک شما ایرانیان را مخاطب قرار می‌دهیم و از شما می‌خواهیم صدای اعتراض خود را بلند کنید و آن را هرگونه که می‌توانید بگوش همگان برسانید،

تا کُرد بداند که تنها نیست، تا ایران هست،
و عرب خوزستانی بداند که بی‌پناه نیست، تا که ایرانیان زنده‌اند،

و جهان بداند که ما یک ملتیم و برای پشتیبانی از حق یک‌یک شهروندان این آب و خاک، چون تنی واحد تا پای جان ایستاده‌ایم.

۲٣ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳ آپریل ۲۰۱٨
پشتیبانان جنبش دموکراتیک مردم ایران ۱٣۹۶ - نوردراین وستفالن