یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

عدم حضور بخش بزرگی از معلمان تهران در سر کلاس


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۲ فروردين ۱٣۹٨ -  ۱۱ آوريل ۲۰۱۹


کانون صنفی معلمان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: علی رغم وعده های تکراری و دروغین مقامات آموزش و پرورش در پرداخت مطالبات فرهنگیان و همچنین دعوت عوام فریبانه وزیر بی کفایت آموزش و پروش از نمایندگان تشکلهای صنفی معلمان و بازنشستگان آموزش و پرورش در تاریخ ۱٨/۱/۹٨ و مراجعه آنها به ساختمان وزارتخانه در خیابان قره نی، این وزیر بی کفایت و دروغگو در جمع آنها حاضر نشده و فقط تعدادی از معاونین بی لیاقت او از جمله الهیار ترکمن به صورت سرپایی به میان آنها آمده و تنها فرا رسیدن عید را تبریک گفته و از جواب دادن به سوالات آنها خوداری نموده است.

به همین علت روز سه شنبه ۹٨/۱/۱۹ تعداد کثیری از همکاران در مدارس منطقه ۵ تهران در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات حق التدریس یک ساله خود از حضور در کلاس خودداری نموده و مدیران مدارس را وادار به انتقال موضوع به اداره کرده و یادآور شدند که فردا و پس فردا را نیز در دفتر مدرسه حضور اعتراضی خواهند داشت و اگر کلیه مطالبات تا آخر این هفته صورت نگیرد از شنبه از مراجعه به مدارس خودداری خواهند کرد.
بنابراین چون بیش از هفتاد در صد نیروهای مدارس را بازنشستگان تشکیل می دهد به احتمال زیاد این عمل همکاران تاثیر گذار خواهد بود. ضمنا شنیده ها حاکی از آن است که تعداد زیادی از همکاران بازنشسته در مناطق دیگر تهران خصوصا مناطق ۹ و ۱۰تهران برای همیشه مدارس را ترک کردند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست