یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

امیرسالار داودی، وکیل دادگستری بازداشت شد


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ٨ آذر ۱٣۹۷ -  ۲۹ نوامبر ۲۰۱٨


امیرسالار داودی، وکیل دادگستری روز سه‌شنبه ۲۹ آبان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شده است. مامورین پیش از بازداشت دفتر کار و منزل وی را مورد تفتیش قرار داده‌ و تعدادی از پرونده‌ها و وسایل شخصی وی را نیز ضبط کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، روز سه‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه ۹۷، امیرسالار داودی، وکیل دادگستری توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شده است.
یک منبع نزدیک به امیرسالار داودی ضمن تائید این خبر به گزارشگر هرانا گفت: “امیرسالار داودی از روز سه‌شنبه هفته قبل در زندان اوین نگهداری می‌شود و از زمان بازداشت تاکنون فقط دو بار با خانواده و وکیل خود تماس داشته است ولی خانواده وی کماکان موفق به ملاقات با ایشان نشده‌اند. دلیل بازداشت ایشان نیز تاکنون مشخص نشده است”.

به گفته این منبع نزدیک به امیرسالار داودی مامورین پیش از بازداشت آقای داودی محل کار و منزل وی را تفتیش و تعدادی از پرونده‌ها و وسایل شخصی وی را ضبط کرده‌اند.

این وکیل دادگستری تاکنون وکالت بسیاری از پرونده‌های زندانیان و متهمین سیاسی از جمله سهیل عربی و سعید شیرزاد را بر عهده داشته است.
در ماه‌های اخیر موج جدیدی از فشارهای امنیتی و قضایی بر روی وکلای دادگستری آغاز و بر تعداد وکلای بازداشتی و زندانی افزوده شده است. اغلب این احضار، بازجویی و بازداشت‌ها در ارتباط با پرونده موکلان آنها بوده است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست