یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

صدا و سیمای جمهوری اسلامی کی می خواهد دست از رفتار پوپولیستی و عوام فریبانه بردارد! - نجف ( کاوه) مهدی پور


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۶ آبان ۱٣۹۷ -  ۷ نوامبر ۲۰۱٨


اخیرا رادیو و تلویزیون ایران گزارش های مردمی تهیه کرده است تحت عنوان دونالد سانچی! لذا در لیست تحریم قرار دادن کشتی غرق شده ی سانچی از سوی ترامپ را نادانی و منگی آمریکایی ها و دستمایه تمسخر وزارت خزانه داری دانسته و در این خصوص خبرنگار سیما به میان مردم عادی رفته و با آنان مصاحبه می کند و تحریم سانچی را به عنوان یک جک مطرح می نماید تا حماقت ترامپ را به اثبات برساند و این گزارشات به اصطلاح مضحک را به خورد مخاطبین و عوام الناس می دهد! باید به رسانه میلی گفت که آیا ترامپ، بولتون و وزارت خزانه داری آمریکا نمی دانستند که کشتی نفت کش سانچی در سواحل چین و ژاپن غرق شده است؟! آیا آنها به اندازه شما عقل کافی ندارند که این موضوع را درک کنند!؟
بزرگان صدا و سیما که خوب می دانند کشتی اقیانوس پیمای سانچی را آمریکایی ها با دستور مستقیم ترامپ با موشک روانه عمق دریا کردند!!!
بنا براین باید یادآوری کرد که اگر ترامپ سانچی را در لیست تحریم قرار داده از روی غفلت نبوده، بلکه او می داند پرونده سانچی هنوز بسته نشده و ایران به صورت مخفیانه به دنبال مقصر و مسبب می گردد ( با اینکه کاملا می داند آمریکا سانچی را غرق کرده است ) تا فردا ادعای خسارت و غرامت کند، باید گفت، هنوز خبری از محتویات جعبه سیاه سانچی اطلاع رسانی نشده است؛ لذا تاکنون در بحث بیمه ، مراجع بیمه ای خسارتی به ایران نداده اند و کلا در مباحث حقوقی کاری صورت نگرفته است ! لذا آمریکایی ها با تیز بینی تمام و آینده نگری بسیار حساب شده ، کشتی نفت کش سانچی را در لیست تحریم قرار داده اند تا جمهوری اسلامی در آینده نتواند هیچ اقدامی در خصوص دریافت غرامت از شخص، گروه ، شرکت ، سازمان و کشوری انجام دهد ! لذا خواهش می کنیم کمتر بامردم عادی و کم سواد و احیانا خودی، از این شوخی های تلخ و بی مزه مرتکب شوید؛ باز خاطر نشان می کنیم آمریکایی ها و شخص ترامپ زرنگ تر از این حرف ها هستند، لطفا مزه پرانی ممنوع است ! تحریم پدرمان را درآورده است ؛ دلقک ترین بازیگر دنیا نمی تواند بر روی لب خشک مردم ایران ثانیه ای گل لبخندی بنشاند ! داغ ملت داغدیده ایران و خانواده های سرنشینان سانچی را تازه نکنید !

نجف ( کاوه ) مهدی پور روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم سیاسی
۱۵ آبان نود و هفت


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست