یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

فراخوان به آکسیون درحمایت از مبارزات حق طلبانه مردم در ایران ـ گوتنبرگ


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۶ آبان ۱٣۹۷ -  ۷ نوامبر ۲۰۱٨


مردم آزادیخواه و مبارز شهر گوتنبرگ!

اعتراضات وسیع و حق طلبانه مردم ایران در دفاع از آزادی و رفاه، علیه بردگی و استبداد و بی حقوقی، علیه زن ستیزی و علیه کل حاکمیت جمهوری اسلامی با همه جناحها و دستجاتش، موجی از امیدواری را در میان بشریت متمدن در سراسر جهان بر انگیخته است.حاکمین و قاتلین مردم ترس بر اندامشان افتاده است.آنانی که چهار دهه است در این جامعه به قیمت تباهی جان و هستی دهها میلیون کارگر، معلم، پرستار، به قیمت تباهی میلیونها کودک و به قیمت تحقیر روزانه دهها میلیون زن و دختر، به قیمت تحمیل فقر و گرسنگی و زندان به اکثریت مردم ایران، رژیمی که همواره دستمزد کارگران ؛ زحمتکشان را گرو گرفته؛ رژیمی که هر گونه اعتراض اعتصاب را با نیروی پلیس سرکوب میکند؛ رژیمی که در ایران و در سطح بین‌المللی مبلغ و سازمانده و پشتیبان رعب و وحشت و ترور سانسور و اختناق است؛ رژیمی که غارت و چپاول میکند و غیره با دخالت آمریکا دست از وحشیگری برنمیدارد.
چنین سیاستهایی جز توهم پراکنی سود دیگری برای جامعه ندارد؛ گرد و خاک پاشیدن به چشم مردم است. حاکمان حکومت اسلامی رژیم بدوی خشن سرمایه داری و اسلام سیاسی امروز نگران پایان حاکمیت خود هستند. آنها برای حفظ حاکمیت خود از هیچ توطئه و جنایتی کوتاهی نخواهند کرد. آنان ساکت نخواهند نشست و باید با هوشیاری همه توطئه های شان را خنثی و نیروی خود را متحد و آماده مقابله کرد.ما مردم محروم، ما کارگران و زنان و جوانان آزادیخواه به چیزی کمتر از رفتن جمهوری اسلامی قانع نیستیم. ما خواهان جامعه آزاد و برابر هستیم و سرنگونی جمهوری اسلامی اولین قدم در این راه است.
در حمایت از شواری پشتیبانی از مبارزات مردم درایران ـ گوتنبرگ؛ ما انجمن پناهندگان ایرانی همراه با سایر جریانات مترقی و انقلابی از مبارزات وسیع و حق طلبانه مردم ایران برای آزادی و برابری و رفاه و امنیت در آکسیون روز شنبه 10 دهم ماه نوامبر 2018 در میدان برنز پارکن شرکت میکنیم. ما از تمامی انسانهای آزادیخواه و مبارز و همه پناهجویان فراری از جهنم رژیم اسلامی دعوت میکنیم در این گرد همایی اعتراضی همراه ما و در کنار ما باشند.

زنده باد آزادی و برابری!
زنده و پایدار باد مبارزه و مقاومت مردم ایران!
سرنگون باد حکومت فاشیست اسلامی ایران!

زمان : روز شنبه 10 دهم ماه نوامبر 2018 ساعت 00؛14 تا 00؛16 بعدازظهر
مکان : میدان مرکزی شهر « برنز پارکن» گوتنبرگ

تلفنهای تماس
میترا سوفی مجید پور : 0737769876
محمد رضا هادی پور: 0764447197
نرگس علیدوست جلالی : 0730410303
محمد علی غفاری :   0720130225
انجمن پناهندگان ایرانی ـ گوتنبرگ

پنجم ماه نوامبر 2018


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست