یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

حزب کمونیست کارگری: تهدیدات تروریستی جمهوری اسلامی علیه اپوزیسیون محکوم به شکست است!


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۵ آبان ۱٣۹۷ -  ۶ نوامبر ۲۰۱٨


حکومت اسلامی ایران در خارج کشور، دور دیگری از ترور علیه فعالین سیاسی و رهبران اپوزیسیون را آغاز کرده است. بعد از ترور در هلند و سازماندهی بمبگذاری در پاریس و طراحی ترور در دانمارک، اخیرا مطلع شدیم که در یک نشست سری مقامات حکومت اسلامی، در مورد ترور رهبران اپو زیسیون حکومت اسلامی و از جمله ترور رهبران حزب کمونیست کارگری ایران و بطور مشخص طرح ترور مینا احدی فعال سرشناس اپوزیسیون و سخنگوی حزب، صحبت شده است.
در شرایطی که مردم ایران با اعتراضات گسترده و میلیونی خود، سوت پایان حکومت اسلامی را بصدا در آورده اند، و در شرایطی که موضوع سرنگونی حکومت اسلامی، گفتمان روزانه میلیونها نفر مردم ایران است، تشبثات حکومت اسلامی برای نجات این کشتی در حال غرق، باز خون ریختن بیشتر و طراحی بمب گذاری و ترور و جنایت گسترده تر است. در ایران موجی از دستگیری و تهدید رهبران اعتراضات اجتماعی و ترور چهره های سرشناس جنبش های اعتراضی را شاهد هستیم، و در خارج کشور رسما از سیاست از سرگیری ترورها و قتل رهبران اپوزیسیون حرف میزنند. اما این سیاست انسان کشی، نتیجه ای جز دمیدن بیشتر بر آتش خشم مردم و گسترش اعتراضات نداشته و نخواهد داشت. ما مردم جمهوری آدمکشان اسلامی را به طور قطع به زیر خواهیم کشید و سران و کارگزارانش را به جرم جنایت و آدمکشی در دادگاههای علنی محاکمه خواهیم کرد.
حزب کمونیست کارگری ایران کارزار بستن سفارتخانه های جمهوری اسلامی را فعالانه در سطح دنیا دنبال میکند و همه مردم و نیروهای مترقی در اروپا و در سراسر جهان را به اعتراض به حکومت اسلامی و اعمال فشار به دولتها و نهادهای بین المللی برای قطع رابطه با حکومت تروریستی جمهوری اسلامی و بستن سفارتخانه های آن فرامیخواند. دور نیست روزی که مردم ایران این حکومت ترور و جنایت را به زباله دانی تاریخ بسپارند.

حزب کمونیست کارگری ایران
١٤ آبان ١٣٩٧، ٥ نوامبر ٢٠١٨ 


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست