یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

دو اطلاعیه از حزب آزادی و رفاه ایرانیان (آرا)


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱۹ شهريور ۱٣۹۷ -  ۱۰ سپتامبر ۲۰۱٨


بمباران مقر اصلی حزب دموکرات کردستان و اعدام سه زندانی سیاسی را
محکوم می کنیم!


رژیم فاشیستی مذهبی جمهوری اسلامی امروز شنبه ١٧ شهریور ١٣٩٧ مقر حزب دموکرات را بمباران کرد و همزمان با این عمل تروریستی سه تن از زندانیان سیاسی کُرد را اعدام کرد. رژیم آدمکش برای حفظ بقای خود، رامین حسین پناهی و زانیار و لقمان مرادی سه جوان کُرد را بدون اینکه گناهی داشته باشند همزمان با بمباران مرکز حزب دموکرات ، هدفمند اعدام کرد تا همچون چهل سال گذشته با ایجاد وحشت نظام اسلامی و غیر قانونی خود را حفظ کند !
خبرگزاری فارس خبر داد که زانیار مرادی، لقمان مرادی و رامین حسین پناهی سه زندانی سیاسی کرد روز شنبه اعدام شده‌اند.
این در حالی است که "صالح نیک‌بخت" وکیل مدافع لقمان و زانیار مرادی اعلام کرده بود که اجرای حکم اعدام در این مرحله غیرقانونی است.
جاوید رحمان، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در ایران و آگنس کالامارد، گزارشگر ویژه اعدام‌های غیرقانونی سازمان ملل، روز جمعه ۱۶ شهریور از مقام های ایران خواسته بود تا فورا اجرای حکم اعدام زندانیان سیاسی کُرد؛ زانیار مرادی، لقمان مرادی و رامین حسین پناهی را متوقف کنند.
مردم ایران و جامعه بین المللی بدانند، قبل از اعدام رامین را زیر شکنجه برده اند، برادر رامین حسین‌پناهی از ضرب و شتم این فعال کُرد محکوم به اعدام در زندان مرکزی سنندج خبر داده و گفته است که مسئولان زندان به برادرش گفته‌اند یا اعدام می‌شود یا در زندان به قتل می‌رسد.
همزمان با اعدام این سه زندانی، مقر اصلی حزب در اقلیم کردستان ( منطقه کویه ) مورد اصابت کاتیوشاهای سپاه و موشکهای دوربرد و بمباران با هواپیما (پاسداران) قرار گرفت. در این حمله حداقل شش تن از کادرها و رهبران حزب کردستان بهمراه حداقل چهارده نَفَر از أعضاء کشته شده اند. در گفتگویی "آسو حسن زاده " از سخنگویان حزب دمکرات ، این موضوع را تائید کرد ه است. این اولین بار و آخرین بار نیست که حزب دمکرات کردستان را مورد حمله قرار میدهند. لازم به یاد آوری است سپاه پاسداران نهاد سرکوبگر رژیم عامل اصلی بمباران مقر حزب دموکرات کردستان ایران است. محسن رضایی و روزنامه تابناکش هم به این حمله اشاره کرده است. این موضع سنتی رژیم فاشیستی مذهبی است ،هر زمانی که از طرف مردم دلیر ایران تحت فشار قرار می گیرد به کشتار و اعدام روی می آورد .
حزب آزادی و رفاه ایرانیان ( آرا)اعدام زندانیان سیاسی کُرد و حمله به دفتر مرکزی حزب دموکرات کردستان و هرگونه ترور و اعدام را محکوم میکند و از سازمانهای بین الملی می خواهد این جنایات را محکوم و پیگیری قانونی کند.

مردم ایران ، رژیم سرکوبگر ضربه های زیادی از تظاهرات و اعتراضات شما خورده است و اکنون در بدترین شرایط سیاسی ، اقتصادی قراردارد و در تمام برنامه های ارتجاعی اش در طول چهاردهه شکست خورده است.
رژیمی که ادعای رهبری شعیه گری را داشت در سراشیبی سرنگونی زوزه می کشد، در حالیکه مردم بصره که اکثر آنها شیعه هستند، کنسولگری جمهوری اسلامی ایران را به آتش کشیده اند و کارکنان و کارداران را از عراق اخراج کرده اند. رژیم ایران در چنین شرایطی تنها راه نجات خود را در ایران، سرکوب وإعدام و در خارج کشور آشوب و ترور و بر هم زدن نظم منطقه می داند! دنیا می داند که چنین رژیمی با اعدام و سرکوب و حتا بمباران هم نمی تواند از این بحران بیرون آید. شما می‌دانید تنها ادامه اعتراضات است که می تواند این رژیم سرکوب گر و افسار گسیخته را از پای در آورد و برای همیشه از صفحه روزگار حذف کرد. سرنوشت هیچ کشوری جز با اراده مردم تغییر نمی یابد. ایمان داشته باشید پیروزی از آن شماست.

پیروز باد مردم دلیر و آزادیخواه ایران
پاینده ایران
شورای مرکزی حزب آزادی و رفاه ایرانیان (آرا)
۱۹ شهریور ۱٣۹۷ خورشیدی، ۱۰ سپتامبر ۲۰۱٨ میلادی
 


فراخوان به تظاهرات علیه "جمهوری" اسلامی وحضور حسن روحانی در سازمان ملل

سفر روحانی را در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک به آخرین سفر خارجی او تبدیل کنیم!
با حضور خود در تظاهرات علیه سفر روحانی، رژیم جمهوری اسلامی را رسوا کنیم.
این بار سفر وی مصادف با سی امین سالگرد کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۱٣۶۷ خواهد بود. بیائید با شرکت وسیع در تظاهرات، دادخواهی را تبدیل به خواست عمومی کرده، به فجایع ملی که در چهاردهه حکومت اسلامی رخ داده اعتراض کنیم.

مردم ایران در تب و تاب بی آب و هوایی، به معنی تمامی کلمه، می‌سوزند. ارمغان جمهوری اسلامی برای ملت ایران، اعدام، کشتار، جنگ، فساد افسارگسیخته، نابودی محیط زیست، حجاب اجباری و سلب بسیاری از حقوق زنان، آپارتاید جنسیتی، بیکاری، سرکوب و تبعیض علیه دگراندیشان و مذاهب و عقاید غیر از مذهب رسمی شیعه، اعتیاد، فحشاء، فقر و گرانی بوده است. دولت و مجلس و قوه قضائیه همگی در آستین ولایت مطلقه فقیه، خامنه‌ای و همچنین تحت کنترل نیروی سرکوبگر اطلاعات سپاه قرار دارند. نیرویی که باید از مرزهای کشور دفاع کند به مدد دیکتاتورهای کشورهای منظقه می‌رود.
اعتراضات مردم برعلیه حکومت ظلم و جور نه تنها پاسخی مثبت دریافت نمی‌کند که به نحو اشدی سرکوب می‌شود. مدافعان خواستهای بحق مردم در زندانند و به جرمهای واهی به احکام سنگین متهم شده‌اند در حالیکه متجاوزان حقوق مردم و غارتگران آزادانه می‌گردند. این وضع بجز با فساد ریشه‌ای در اصل حکومت اسلامی نمی‌توانست بوجود آمده باشد.
جلسات مجمع عمومی سازمان ملل متحد از روز ۲۵ سپتامبر شروع می‌شود و سخنرانی روحانی در روز ۲٨ سپتامبر خواهد بود.
هم وطنان با حضور خود در تظاهرات علیه روحانی در نیویورک، این رژیم فاشیستی توتالیتر را در انظار جهانیان رسوا نمائید ایرانیان در داخل کشور باوجود سرکوب و دستگیری های وسیع از جا برخاسته اند. وظیفه ما رساندن صدای هم وطنان جان بر لب رسیده مان به جهانیان است.

از جا برخیزیم و پرونده این حکومت جنایتکار و سیاه را برای همیشه ببندیم و حرکت خود را در تاریخ به ثبت برسانیم.

شورای مرکزی حزب آزادی و رفاه ایرانیان (آرا)
۱۹ شهریور ۱٣۹۷ خورشیدی، ۱۰ سپتامبر ۲۰۱٨ میلادی


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست