یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

معترض خرمشهری گلوله میخورد، جماعتی خدعه می‌کنند! - کیانوش ایرانی


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۲ تير ۱٣۹۷ -  ٣ ژوئيه ۲۰۱٨


ساعت 1:45 بامداد 10 تیر 1396، همزمان با تشدید اعتراضات مردم خرمشهر به مساله بی‌آبی و به گلوله بستن این هموطنان غیور، ویدیویی با عنوان «شعار «رضا، رضا پهلوی» در خرمشهر طنین‌انداز شده است» در کانال تلگرام آمدنیوز درج گردید:

t.me

کذب بودن این امر، چه بر آنان که در خرمشهر حضور داشتند و چه آنها که ویدیوهای ماههای اخیر را پیگیر بودند، کاملا واضح و مبرهن بود، بدین دلیل که این ویدیو متعلق به اعتراضات دیماه است، گرچه در عدم دستکاری و میکس در ویدیو، محل تردید جدی وجود دارد که نیاز به بررسی دقیق کارشناسان دارد:

twitter.com

با اینکه چندین مرتبه از طریق ایمیل و ... این امر به مسئولین آمدنیوز، خاطرنشان گردید، هیچ عملی در جهت اطلاعرسانی درباره این «خبر کذب» صورت نگرفت بصورتی که موجب تعجب جدی نگارنده شده است. آیا نمی‌اندیشند که این حرکت کثیف رسانه‎‌ای که از سوی جماعت پهلوی‌طلب، استارت خورد و در کانالهای تلگرامی و ... صدها هزار بیننده یافت، چه اثر ویرانگری بر اعتبار یک رسانه، و روحیه مردم معترض در خرمشهر می‌گذارد و بدون معطلی باید در جهت اصلاح آن کوشید؟ اگر قرار است با دروغ، و خیانت به حقیقت، به جنگ رژیم برویم، چه فرقی با جمهوری اسلامی داریم و مولود این حرکت، چه خواهد شد!؟

لینک نشانگر استارت این جعل در توییتر توسط جماعت پهلوی‌طلب در ساعت 23:16 روز شنبه 9 تیرماه:

twitter.com


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست