یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

«عوامل داعش» در تهران، به اعدام محکوم شدند


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ۲٣ ارديبهشت ۱٣۹۷ -  ۱٣ می ۲۰۱٨


حکم اعدام هشت تن از عوامل گروه داعش که خرداد ماه سال گذشته در یک عملیات مسلحانه وارد محوطه مجلس شورای اسلامی و حرم خمینی شده بودند، توسط شعبه ١٥ دادگاه انقلاب اسلامی صادر شد.

به گزارش ایرنا، دادگاه بدوی هشت متهم حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم خمینی، اردیبهشت امسال در هفت جلسه در شعبه ١٥ دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.
براساس این گزارش، حکم اعدام این مجرمان در دادگاه بدوی صادر شده است؛ البته محکومان فرصت دارند تا ٢٠ روز به حکم صادره اعتراض کنند.

براساس این گزارش، اموالی چون وجه نقد، ارز، تجهیزات نظامی و یک دستگاه خودروی پراید که برای انجام اعمال تروریستی صورت گرفته بود به نفع مقابله با اقدامات تروریستی ضبط شده است.

ساعت ١٠:٣٠ صبح هفدهم خرداد ٩٦ تعدادی ازعوامل گروه تروریستی داعش در حالی که سلاح گرم به همراه داشتند وارد محوطه و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی شدند که با تیراندازی به سوی کارکنان و مراجعه کنندگان باعث کشته شدن جمعی از هموطنان شدند.
همچنین همزمان بااین حمله شماری از آن ها با ورود به محوطه بیرونی آرامگاه خمینی دست به عملیات انتحاری زدند که در نتیجه این دو حمله تروریستی ١٧ تن از هموطنان جان باختند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست