یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اطلاعیه - نخستین جلسه شورای مرکزی حزب چپ ایران (فدائیان خلق) برگزار شد


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲۱ فروردين ۱٣۹۷ -  ۱۰ آوريل ۲۰۱٨


اولین جلسه شورای مرکزی حزب چپ ایران (فدائیان خلق) در۲۰ فروردین ۱۳۹۷ برابر با ۹ آوریل ۲۰۱۸ با شرکت تمامی اعضای آن، به طور مجازی برگزار گردید. برگزاری موفقیت آمیز کنگره و بازتاب گسترده تشکیل حزب چپ ایران (فدائیان خلق) در بین فعالین سیاسی و رسانه ها، آغازی نوید بخش برای شروع کار شورای مرکزی بود.

تدارک نخستین پلنوم حضوری شورای مرکزی حزب، یکی از موضوعات در دستور این جلسه بود. برای برگزاری این نشست، یک هیئت سه نفره انتخاب شد تا برگزاری آن را طی یک ماهه آتی، تدارک ببیند. قرار شد این هیئت، علاوه بر تدارک عملی و فنی پلنوم، برنامه عمل، طرح ساختار و آئین نامه شورای مرکزی را تهیه و برای تصمیم گیری ارائه دهد.

دومین موضوع در دستور این جلسه، پرداختن به مجموعه اقدامات و وظایفی است که پس از کنگره در دستور شورای مرکزی منتخب، قرار گرفته است. شورای مرکزی برای انتشار پیام های کنگره، موضع گیری های سیاسی و هماهنگی مجموعه کارهای جاری، هیئتی تحت نام هیئت موقت موضع گیری سیاسی حزب چپ ایران (فدائیان خلق) انتخاب نمود. قرار شد این هیئت در نخستین واکنش های بیرونی خود، برگزاری اول ماه مه را در اولویت وظایفش قرار دهد و از اعضای حزب بخواهد که فعالانه در حرکت اول ماه شرکت کرده و بکوشند با تمام توان در همه کشورها متناسب با نیروی های حزب، اول ماه مه را هر چه با شکوه تر برگزار نمایند. همچنین شورای مرکزی حزب به این هیئت وظیفه داد که از طرف شورای مرکزی تا برگزاری جلسه حضوری شورا، به نام "هیئت موقت موضعگیری سیاسی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)" نسبت به رویدادهای مهم سیاسی واکنش نشان دهد.

شورای مرکزی حزب تاکید داشت که هر چه سریع‌تر گزارش تفصیلی کنگره مشترک منتشر گردد، تا علاقمندان بتوانند از روند کنگره، مباحث و تصمیمات آن، آگاهی بیشتری کسب کنند. گزارش کنگره و مجموعه اسناد و پیام های کنگره به تدریج در روزهای آتی منتشر خواهند شد.

شورای مرکزی حزب چپ ایران (فدائیان خلق)
بیستم فروردین ۱۳۹۷- ۹ آوریل ۲۰۱۸


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست