یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

نماینده کرمانشاه: فقط به ۱۰ درصد روستاها رسیدگی شده


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲٣ آبان ۱٣۹۶ -  ۱۴ نوامبر ۲۰۱۷


نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توزیع نامناسب اقلام و عدم خدمات‌دهی به روستاییان گفت: عصر امروز با چند روستایی تماس گرفتم و به من گفتند؛ اگر اقلام به ما نرسد، امشب از سرما می‌میریم.

احمد صفری، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به توزیع نامناسب اقلام و موارد مورد نیاز میان آسیب‌دیدگان زلزله گفت: مدیریت در توزیع اقلام وجود ندارد، وقتی اقلام از سوی خیریه‌ها و دولت فرستاده می‌شود، چون مدیریت وجود ندارد، تعدادی از کمک‌ها محروم می‌شوند.

او ادامه داد: اقلام به طور نامتوازن تقسیم می‌شود، برای مثال برخی به جای یک پتو یا چادر، ۴ عدد می‌گیرند و افرادی که بی‌کس هستند و بچه کوچک در بغل دارند، فقط به عنوان تماشاچی بوده و هیچ کمکی به دستشان نمی‌رسد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با تاکید بر اینکه هنوز آواربرداری در روستاها صورت نگرفته است، افزود: به گفته روستاییان احشام هنوز زیر آوار هستند و مردم واقعا در سختی بوده و همه کشور باید کمک کنند. از ۱۹۰۰ روستایی که درگیر این زلزله هستند، فقط به ۱۰ درصد آنها رسیدگی شده است.

او با اشاره به تماس هایی که با روستاییان داشته است، گفت: عصر امروز با چند روستایی تماس گرفتم و به من گفتند اگر اقلام به ما نرسد، امشب از سرما می‌میریم.

صفری همچنین به تخریب مسکن مهر اشاره کرد وافزود: اطلاع دقیقی از تعداد کشته‌شدگان در مسکن مهر ندارم، اما بی‌شک از دو نفر آمار اعلامی بیشتر است. در جلسه ستاد بحران که با ریاست آقای روحانی رئیس‌جمهور در کرمانشاه برگزار شد و آقای تابش نیز حضور داشتند درباره این مساله صحبت شد. قرار شد کسانی که در این زمینه مقصر بودند به دادگاه معرفی شوند. همچنین موضوع تخریب بیمارستان اسلام آباد غرب در زلزله توسط وزیر بهداشت پیگیری شد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست