یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

فدائیان خلق (اکثریت): تسلیت به خانواده محمد جراحی


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
آدينه  ۱۴ مهر ۱٣۹۶ -  ۶ اکتبر ۲۰۱۷


با تاسف و تاثر فراوان فعال برجسته، پرشور و پرتلاش جنبش کارگری محمد جراحی پس از ٣٠ سال مبارزه و تحمل سالها زندان بخاطر دفاع از حق و حقوق و بهروزی طبقه کارگر در ١٣ مهر ٩٦ از میان ما رفت.

رفیق محمد جراحی در دوران فعالیتش صرفا به دلیل دفاع از حقوق کارگران و تلاش برای سازماندهی تشکل های کارگری و عضویت در "کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری" سه بار توسط بیداگاه های مدافع صاحبان سرمایه، محکوم به زندان شد و زمانی که مشغول گذراندن دوران ٥ ساله محکومیتش بود بیمار شد ولی زندانبانان مانع از درمان او توسط پزشک متخص شدند.و زمانی با مرخصی و درمان محمد جراحی موافقت کردند که شانس اندکی برای درمان وی باقی مانده بود.
ما زندان بانان، دستگاه قضایی و سایر مسئولین جمهوری اسلامی را بخاطر مانع تراشی بر سر راه درمان محمد جراحی در مرگ وی وایجاد شرایط غیرانسانی برای زندانیان مقصرمی دانیم و بهمین خاطر رفتار ضد انسانی آنها با زندانیان سیاسی بی گناه را که اساسا با اتهامات ساختگی محکو و زندانی شدهاند محکوم می کنیم. گروه کار کارگری سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) ضمن تجلیل از زحمات فداکارانه و موثر و گرامی داشت خاطره محمد جراحی در گذشت وی را به خانواده بستگان، دوستان و سازمانهای کارگری تسلیت می گوید و خود را در غم آنان شریک می داند.

یادش گرامی و راهش پر رهرو باد

گروه کار کارگری سازمان فدائیان خلق ایران (کثریت)
١٣ مهر ٩٦


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست