یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

فراکسیون امید شایعات مربوط به درخواست انصراف برخی وزرای پیشنهادی را تکذیب کرد


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۱۹ مرداد ۱٣۹۶ -  ۱۰ اوت ۲۰۱۷


دبیرخانه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درپی انتشار برخی اخبار در رسانه‌های غیررسمی درباره نظر این فراکسیون برای انصراف برخی وزرای پیشنهادی، در اطلاعیه‌ای این شایعات را تکذیب کرد.

به گزارش ایلنا، در پی انتشار برخی اخبار در رسانه‌های غیر رسمی درباره نظر فراکسیون امید راجع به برخی از وزرای پیشنهادی، دبیرخانه فراکسیون با انتشار اطلاعیه‌ای، اخبار منتشر را تکذیب کرد.
در متن این اطلاعیه آمده: در روزهای اخیر و همزمان با آغاز به کار کمیته‌های تخصصی فراکسیون امید برای ارزیابی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، متاسفانه شاهد برخی بی‌اخلاقی‌ها در فضای مجازی هستیم.
در شرایطی که هنوز جلسات فراکسیون امید با وزرای پیشنهادی و بررسی سوابق و برنامه‌های آنها در ابتدای راه است، انتشار اخباری مبنی بر دیدار جمعی از نمایندگان فراکسیون امید با برخی از وزرا و ارائه درخواست‌هایی نظیر انصراف از حضور و… نمونه‌هایی تاسف‌برانگیز از تلاش برای به حاشیه بردن کار فشرده و کارشناسی کمیته های دوازده‌گانه‌ای است که در فراکسیون امید برای حصول منصفانه‌ترین نتیجه و رسیدن به دقیق‌ترین تصمیم درباره وزرای پیشنهادی تشکیل شده و به فعالیت شبانه‌روزی مشغول هستند.
لذا پیرو درج و انتشار این اخبار کذب، لازم می‌دانیم بار دیگر تاکید کنیم که برنامه بررسی وزرا در فراکسیون امید، طبق برنامه‌تی که از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی فراکسیون اعلام شده از روز شنبه تا چهارشنبه هفته پیش‌رو، به‌صورت تمام‌وقت و فشرده پیگیری و جمع‌بندی و نظر نهایی فراکسیون درباره تک تک وزرای پیشنهادی در پایان کار روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.
همچنین هرگونه اطلاع‌رسانی درباره تصمیمات، اقدامات، مواضع و نظرات فراکسیون در این باره تنها از مجاری رسمی شامل رییس، سخنگو و پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی فراکسیون معتبر بوده و انتساب سایر اخبار به این فراکسیون فاقد وجاهت خواهد بود.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست