یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

نوسان فشار خون و افزایش مشکلات پزشکی اسماعیل عبدی معلم زندانی در اعتصاب


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
يکشنبه  ۲۴ ارديبهشت ۱٣۹۶ -  ۱۴ می ۲۰۱۷


اسماعیل عبدی معلم زندانی و فعال صنفی معلمان در بند ۳۵۰ زندان اوین از ۱۴ روز قبل در اعتراض به عدم استقلال قوه قضاییه در «صدور احکام امنیتی» برای فعالان تشکل‌های صنفی معلمان و کارگران و با درخواست صریح «خروج روند پیگیری پرونده‌ خود از حالت امنیتی به عادی» دست به اعتصاب غذا زده است. روز گذشته آقای عبدی به دلیل «درد شدید کلیه» به بهداری زندان اوین منتقل شد، طبق معاینه پزشک، این زندانی دچار «نوسان فشار خون» شده و لازم است توسط پزشک متخصص ویزیت شود، امکانی که تاکنون محقق نشده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، یک منبع نزدیک به اسماعیل عبدی در مورد وضعیت جسمی این معلم زندانی در اعتصاب غذا در بند ۳۵۰ زندان اوین به گزارشگر هرانا گفت: آقای عبدی روز گذشته به دلیل درد شدید کلیه به بهداری منتقل شد. در معاینه پزشک بهداری، به وی گفته شد نوسان شدید فشار خون داشته و بایستی توسط پزشک متخصص ویزیت شود.

با اینحال تا زمان تنظیم این گزارش هیچ رسیدگی پزشکی خاصی نسبت به وضعیت وی صورت نگرفت و همینطور تاکنون نمایندگان دستگاههای قضایی، امنیتی یا اداره زندان واکنشی به اعتصاب غذا و وضعیت این زندانی نداشته اند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست