یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اصغر فرهادی اعدام باید گردد! - وحید فرخنده خوی فرد


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۱۲ اسفند ۱٣۹۵ -  ۲ مارس ۲۰۱۷


ما امضا کنندگان این بیانیه از ریاست سازمان ملل درخواست داریم تا هر چه سریعتر جایزه اسکاری که توسط اصغر فرهادی دریافت شده را مصادره و هییت داوران اسکار را بدلیل این تخلف گسترده به سزای اعمالشان برساند . با توجه به اینکه آقای فرهادی به عنوان عضوی فعال در کمیته اعدام های دهه شصت نقش کلیدی داشته و پس از آن از شکنجه گران اصلی کهریزک (رفیق فاب سعید مرتضوی) بوده است، لذا از ریاست جدید سازمان ملل تقاضا داریم که همانند بانکی مون، تنها به ابراز نگرانی بسنده نکند و هرچه سریعتر نام ایشان را به عنوان فردی که دامن "حقوق بشر ایران" را لکه دار کرده است را از طریق پلیس اینترپل پیگرد قانونی قرار دهد.

همچنین خانم انوشه انصاری به دلیل اینکه اختلاس سه هزار میلیاردی را در پرونده سیاه خود داشته و با این پول به فضا رفته است، باید پاسخگو باشند که چطور با پول بیت المال و با وقاحت تمام روی صحنه اسکار حاضر شده اند!؟

ایضاً فرد دیگری بنام فیروز نادری به علت آنکه بیش از اندازه مجاز به فضا رفته و از فضا نسبت به اعدام ها، اختلاس ها و هوای آلوده ایران بیتفاوت بوده است، این شخص مجرم و مرتد بشمار رفته وایشان بایستی تا دیر نشده سریعا خودش را به پلیس هوا فضا (کلانتری ۱۱۰ کهکشان راه شیری) معرفی کند. لذا ما امضا کنندگان این بیانیه خواستار این هستیم که این دو فرد باید هرچه سریعتر محاکمه شوند، تا درس عبرتی باشد برای "جایزه بگیرها".

در ادامه از شورای امنیت سازمان ملل خواستاریم که طی نامه ای به ترامپ به او اعلام کند که موضوع آقای فرهادی بحرانی و لاعلاج می باشد و در این مورد بخصوص، گزینه های روی میز نتیجه ای نخواهد داشت و باید گزینه جدیدی از کشوی میز خود بیرون آورند. (کشوی اولی از بالا سمت راست)

ما امضا کنندگان این نامه، کشتی گیران ایرانی را که در هفته گذشته موجب شکست آمریکا در مسابقات جهانی شدند تا سبب رنجش عمو ترامپ شود، را بشدت محکوم می کنیم وهمچنین از بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ایران درخواست داریم تا در مسابقات بین المللی طوری گل بزنند و برنده شوند که نام ایران به رژیم گره نخورد. (کارت زرد)

در پایان از عموم ورزشکاران، هنرمندان، جامعه علمی، فرهنگی کشور و همچنین قهرمانان دیگر رشته ها عاجزانه درخواست می کنیم که حواسشان باشد و در عرصه های بین الملل طوری بر رقبای خود چیره نشوند که ما مجبور شویم وقت باارزش خود را به بیانیه نوشتن علیه شما اختصاص دهیم.

"مرسی، اَه"

امضا کنندگان:
یک: جمعی از کنشگران سینما هفت (اسکارمتعلق به فراستی بود، اسکار تو مشتش بود!)
دو: رجب طیب اردوغان و چاووش اوغلو (به دلیل ترویج فرقه گرایی از طریق اصغر فرهادی در عراق و سوریه)
سه: اپوزسیون نگران حال جسمی و روحی ترامپ در خارج کشور
چهار: حزب امیدان و دانایان (به غیر از شاهزاده)
پنج: جماعت همگرایی نامه نویسان به ترامپ (انجمن سی نفره ها)
شش: ترکی فیصل به همراه پدر مرحوم مسروره
هفت: تجزیه طلبان مقیم مرکز و حومه


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست