یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

سایت «رها‌ پرس»: طرح شوم و هولناک سپاه علیه احمدی‌نژاد


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲۷ دی ۱٣۹۰ -  ۱۷ ژانويه ۲۰۱۲


دیگربان: سایت «رها‌پرس» از اجرای طرحی «شوم»٬ «هولناک» و «تاسف‌بار» از سوی سپاه پاسداران علیه محمود احمدی‌نژاد و دولت دهم خبر داد.
این سایت روز سه‌شنبه (۲۷ دی) در گزارشی از اجرای طرحی با عنوان اختصاری «ه» {هادیان بصیر} در یکی از ارگان‌های نظام {سپاه} خبر داده است.
آن‌طور که «رهاپرس» نوشته است٬ طرح مذکور پس از آنکه طیف «افراطی و مشکل‌دار» {حسین طائب٬ فرمانده اطلاعات سپاه} نبض حیاتی این ارگان {سپاه} را در اختیار گرفت٬ از اهداف خود منحرف شده است.
این سایت محافظه‌کار افزوده است: «این مجموعه {اطلاعات سپاه} مرکز اصلی اطلاعات و امنیت کشور را هدف نفوذ خود قرار داد و به صورتی غیرمتعارف منابع مورد نیاز را از مراکز اصلی آن خارج کرده است.»
پیش‌تر سایت توقیف شده «باکری آنلاین» پس از افزایش تنش‌ها میان علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد بر سر وزیر اطلاعات٬ از نفوذ اداره اطلاعات سپاه در این وزارتخانه خبر داده بود.
این سایت نوشته بود مصلحی به بدنه وزارت اطلاعات بی‌اعتماد است٬ نیرو‌های سپاه را در این وزارتخانه به کار گرفته و حسین طائب «سرکرده باند مخالف دولت» در داخل و خارج وزارت اطلاعات است.
۹ ماه پس از انتشار این گزارش٬ دیگر سایت وابسته به تیم احمدی‌نژاد بدون آنکه نامی از سپاه و طائب ببرد٬ نوشته که آن‌ها اسناد و مدارک وزارت اطلاعات را «با کامیون» از این وزارتخانه خارج کرده‌اند.
در بخش دیگری از گزارش سایت «رها‌پرس» آمده که سه ماه پیش از این در یکی از شهرهای شمالی ایران٬ منتخبان طرح «هادیان بصیر» آموزش «ضد اغتشاش و نبرد شهری» دیده‌اند.
این سایت نوشته که «دشمن فرضی» در این آموزش‌ها و مانور‌های ضد اغتشاش٬ محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار رحیم‌مشایی بوده‌اند.
این سایت وابسته به تیم احمدی‌نژاد افزوده اسناد و مدارک دیگری از اقدامات سپاه علیه احمدی‌نژاد در اختیار دارد که در آینده منتشر خواهد کرد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست