یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی رویداد کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

انصار حزب الله: هر مامور رسمی دولت آمریکا تروریست و مستحق مرگ است!

• انصار حزب الله در پایان نهمین همایش سراسری خود با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: انصار حزب‌الله صریحا هر مامور رسمی دولت جنایتکار آمریکا را مصداق بارز تروریست دانسته و تمامی هسته‌های حزب‌الله را به برخورد قهر آمیز اعم از کشتن یا اسارت، آنان را فرامی‌خواند و آمادگی خود را برای حضور در صحنه مبارزه با این جنایتکاران اعلام می دارد ...


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۲ آبان ۱٣٨۶ -  ۲۴ اکتبر ۲۰۰۷


نوروز: انصار حزب الله در پایان نهمین همایش سراسری خود با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: « انصار حزب‌الله صریحا هر مامور رسمی دولت جنایتکار آمریکا را مصداق بارز تروریست دانسته و تمامی هسته‌های حزب‌الله را به برخورد قهر آمیز اعم از کشتن یا اسارت، آنان را فرامی‌خواند و آمادگی خود را برای حضور در صحنه مبارزه با این جنایتکاران اعلام می دارد».
در ادامه این بیانیه ۱۱ ماده‌ای همچنین آمده است:«حضور جنایتکاران خون آشام آمریکایی در سرزمین‌های اسلامی و به خصوص کشورهای مظلوم عراق و افغانستان تهدیدی جدی برای دنیای اسلام و انقلاب اسلامی است. تروریسم سازمان یافته دولتی آمریکا با هدف حمایت از صهیونیسم و تسلط بر منابع مادی و معنو ی و انهدام بنیان‌های اعتقادی و اخلاقی مسلمین، تمامی امکانات خود را تجهیز کرده است».
گردهمایی مسئولان و رابطین انصار حزب الله سراسر کشور طی روزهای ۲۶ و ۲۷ مهر ماه جاری در اردوگاه شهید حقانی کرج گردهم آمده بودند تا در مورد مسائل جاری به تبادل نظر بپردازند.
در ابتدای این گردهمایی نیز، «عبدالحمید محتشم» دبیرکل انصار حزب الله با بیان اینکه «تنها نامگذاری حزب الله برای یک تشکل کافی نیست»، گفت: وقتی ما نام خود را انصار حزب‌الله قرار داده‌ایم به طور حتم مسئولیت‌هایی داریم که بسیار فراتر از اهداف گروه‌ها و احزاب سیاسی است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست