یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

شعر زوری - هادی خرسندی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : امیری

عنوان : ایکاش نظر اینجانب نیز منعکس شود،
ایکاش نظر اینجانب نیز منعکس شود، تا تاییدی باشد بر این مقوله که سخنور شیوا بیان جناب آقای باقر پور، از سانسور و قیچی نظرات ، اکراه دارد. امیری
۹۰٨۴٨ - تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱٣۹٨       

    از : خسرو باقرپور

عنوان : مهدی جان فلاحتی
مهدی جان درود و مهر
بسیار شادم تو را دارم که این هشدار ها را گاه گاهی به من بدهی. البته که حرف هایت درست است. اما من روحیه ای دارم که بیمار می شوم اگر در ورطه ی سانسورچی گری و قلمع و قمع آثار دریافتی بیافتم. هرچند هر هفته بیش از نیمی از آثار دریافتی را با بدجنسی به دهان تیز قیچی می سپارم. کابوس من آن دم است که حس کنم دیگر دارم شبیه محرم علی خان می شوم. این ترس باعث شده سهل انگار شوم و شاید از آن ور بام بیافتم!
به هر حال... به قول همشاگردی های دوران دبستانمان: چوب معلم گل است، هر که نخورده خُل است! تلاش می کنم به توصیه های درست تو بهتر عمل کنم.
بوسه بر گل رویت.
خسرو
۹۰٨۴۷ - تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱٣۹٨       

    از : مهدی فلاحتی

عنوان : گوش شنوا؟!
مگر امیدوار باشیم که خسرو باقرپور، این طنزِ به جا و روشن هادی خرسندی را سپرِ پرت و پلاهایی کند که در ستون ادبیات و شعر اخبار روز، منتشر می شود. هرهفته چند تایی از این پرت و پلاها هست؛ و چرا نگویم که: تعدادشان همیشه بیش از شعرهایی ست که در همان ستون هستند! نجابتِ بیش از حدِ خسرو باقرپور با معیارهای حرفه یی کار، نا همخوان است. کنار گذاشتن این نجابتِ بی دلیل، و چاپ نکردن پرت و پلاهایی که می خواهند به اسم شعر به خسروِ خوبانِ ما قالب کنند، و تا حالا کرده اند، فقط اراده و جسارتی بیش از آنچه هست، می خواهد. همه با ابتذال باید مبارزه کنیم خسرو جان! چاپ نکردن پرت و پلاهایی که به نام شعر برایت می فرستند، سهم توست در این مبارزه. حالا که در این میدان هستی، چاره یی جز مبارزه نداری.
۹۰٨۴۶ - تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱٣۹٨       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست