یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

جناب ظریف، لطف فرموده و تاریخ را به سود حکومت ولایی نخوانند! - بهزاد کریمی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : ص کوچه باغلی

عنوان : حمید عزیز در ۴۰ عمر جمهوری اسلامی فقط نهایت ۲ سال در کنار جمهوری اسلامی بودن
جناب حمید عزیز
انصاف و عدالت را اگر ملاک خود بگیرید مجبورید اول با مقالات آقای کریمی آشنایی ابتدایی داشته باشید بعد در مورد مواضع آقای کریمی به قضاوت بنشینید. سوالم از شما آیا مقالهء لینک زیر را مطالعه کرده اید؟ :

http://www.akhbar-rooz.com/article.jsp?essayId=۹۱۲۹۲

برایتان وجدان قضاوت فراوان توام با شادی آرزو میکنم.

ص کوچه باغلی
٨۹۹٣٣ - تاریخ انتشار : ٣ خرداد ۱٣۹٨       

    از : حمید

عنوان : برسد بدست اقای بهزاد کریمی
جناب کریمی شما حتما *(گونتر گراس)* را میشناسید.
حال که امروز (کارد )میخواهد دسته خودش را ببرد .
اگر صداقتی هست که من میگویم هست باید مرحله سخت
شکستن دگم و انکار واقعیات را به واگویی حقایق چرائی
پشتیبانی تان از این جرثومه فساد تباهی شروع کنید. والا
یاداوری این حقایق عریان که درمان کننده درد نیست. با
گردش در فضای اینترنت میبینید که بچه و بزرگ و پیری همه
از رژیم جمهوری اسلامی خسته و دلزده اند و دنبال برون رفت
از این مخمصه اند. این انتقادها را شاگرد مدرسه ها هم میکنند.
گر مرد رهی:«پوست کندن پیاز به روش گونتر گراس» والسلام.
دیگر بهانه پذیرفتنی نیست روز روشن کشور های غربی و شرقی
روی ایران افتاده و ( هرکس در حد توانش)و غارتمان میکنند به
عناوین مختلف. مدعیان حراست از مام میهن و مردمش چه موقع
میخاهند پا پیش بگذارند؟ حتما ماجرای روزی که اشک ستارخان درآمد
را میدانید:ستارخان،سردارمقاومت آذربایجان و جنبش مشروطیت درجایی نوشته است: من هیچوقت گریه نمیکنم چون اگر گریه میکردم آذربایجان شکست میخورد واگر آذربایجان شکست میخورد،ایران زمین میخورد...امادرجریان مشروطه دوبار ان هم دریک روز اشک ریختم... حدود۹ماه بودتحت فشاربودیم.بدون غذا،بدون لباس.ازقرار گاه بیرون آمدم... چشمم به زنی افتاد با بچه ای در بغلش...دیدم که بچه از بغل مادرش پایین آمد و چهاردست و پا رفت به سمت بوته علف..علف را ازریشه درآوردو ازشدت گرسنگی شروع کرد به خوردن خاک های اطراف ریشه...باخودم گفتم الان مادربچه به من فحش میدهد که لعنت بر ستارخان که مارا به اینروز انداخت...اما مادرکودک آمد و بچه را بغل کرد و گفت: عیبی ندارد فرزندم.. "خاک میخوریم اما خاک نمیدهیم" آنجا بودکه اشکم درآمد
٨۹۹۲۱ - تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱٣۹٨       

    از : peerooz

عنوان : از قلم افتادن اسلام
جناب کریمی, شاید از قلم افتادن اسلام از این جهت باشد که جناب ظریف پیرو مکتبی ست که ثابت! کرده است اسلام، بر خلاف درک رایج, از شبه جزیره عربستان نیامده و محلی ست.
٨۹۹۱۶ - تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱٣۹٨       

    از : peerooz

عنوان : ستون "مقاله ها"
جناب گیله مرد,
مقاله جناب تجلی مهر به ستون "مقاله ها" منتقل شده است.
٨۹۹۱۵ - تاریخ انتشار : ۱ خرداد ۱٣۹٨       

    از : گیله مرد

عنوان : عجب اتفاقی غیر قابل فهمی؟
تا آمدم در کنار مقاله جناب تجلی مهر که در جواب کامنت من نظری نوشت جوابی بفرستم یکهو مقاله اش از روی سایت برداشته شد؟ در کمتر از دو دقیقه از خواندنش تا پای میز رسیدن و دوباره نوشتن! حتما شاید مشکلاتی برای سایت پیش آمده که ما خبر نداریم یا لازم نیست بدانیم که به چه دلیل سایت اخبار روز آن مقاله را حذف کرد؟
ما برگردم به نوشته جناب کریمی محترم با روشنگری خوبش که به حلقه گم شده جواد ظریف ( ملیجک رهبر و پینوکیوی دولت از بس که دروغ گفته دماغش روزبروز درازتر میشود مثل پینوکیو) اشاره کرد. تهاجم و تجاوز اعراب صدر اسلام به ایران را فراموش میکند ولی از آندو دیگر چنگیز و اسکندر یاد میکند! مسخره در اینجاست ظریف که بدون شک یکی از سرسپردگان فرصت طلب رژیم ملائی است هر وقت که دمش به تله میافتد برای نجات نظام فاسد ضد مردمی و ضد ایرانی اش ماسک ملیگرائی ایرانی را بر چهره زده و دست به عوامفریبی میزند و خودش را یک ملی گرای ایرانی جا میزند در حالیکه مسلمانی با ایرانی بودن اصلا در تضاد است به صدها دلیل! در ضمن جناب کریمی این عوامفریب جواد ظریف یک چیز مهم دیگر یادش رفته وقتیکه میگوید:"ایران را تهدید نکنید که این، کشوری است جان بدر برده از حمله اسکندر مقدونی و چنگیز مغول!" و آنچیز مهم اینست که اسکندر و چنگیز در آندوران چندین هزار بمبهای اتمی یا بمب چند هزار کیلوئی بنام "مادر بمبها" ی آمریکا را نداشتند که دل عمیقترین کوهها را میشکافند تا به هدف برسند و اصلا امروز قدرت نظامی یک ابرقدرت درنده خو مثل آمریکا با سربازان پیاده نظام سیاهی لشگر چنگیز و اسکندر قابل مقایسه نیست که این مردک ظریف میخواهد از مردم ایران گوشت دم توپ بسازد و حتی نابودی کامل ایران را با تجزیه شدنش ریسک میکند و برای این بی وطنها نمایندگان اسلام اعراب اصلا هم مهم نیست که دیگر نامی از ایران در جغرافیای جهان نباشد وگرنه کدام سیاستمداری اینقدر برضد منافع کشورش کار میکند تا نظام اسلامی برقرار بماند و حفظ شود حتی به قیمت نابودی ایران و کشتار میلیونها ایرانی در یک جنگ طولانی مدت تا صنایع اسلحه سازی آمریکا با ایجاد نیروی کار برای درخشش آمار اقتصادی ترامپ و ثروتمدتر شدن این صنایع مرگبار همیشه تولیدات تسلیحات خودش را طولانی مدت داشته باشد؟ چونکه جنگی باید باشد تا تولید سلاح بالا برود و با بالا رفتن تقاضا سلاح، عرضه آنها ( تولیدشان!) هم بالا میرود که ترامپ از این رابطه اقتصادی بعنوان یک تاجر ("dealmaker" ) خوب خبر دارد! اسناد هست که صنایع اسلحه سازی آمریکا در دوران انتخابات ریاست جمهوری ترامپ کمک مالی هنگفتی کرد و حالا ترامپ مدیونشان است و با راه انداختن جنگ به کمک صنایع تولید اسلحه سازی رفقایش میشتابد! بقول آلمانیها( "Eine Hand wäscht die andere" =One hand washes the other ؛ "in other words, "you scratch my back, I"ll scratch yours).
جناب کریمی اگر از جواد ظریف مزدور رژیم ملائی بپرسید که دو تا نمونه برای مثال بیاورد در عرض ۱۴۰۰ سال زورگوئی اسلام کجا اسلام به تمدن بشریت خدمت کرده بجز سرکوب روشنفکران غیر دینی و قتل مخالفینش و fh بیسواد و فقیر با قب مانده نگه داشتن اکثریت مردم مسلمان تا اسلامشان در این قشر رواج پیدا بکند و بازار کاسبی دینی بچرخد، فکر میکنید چه جوابی خواهید گرفت؟ مثل همان جوابش که در ایران اصلا زندانی سیاسی نداریم بلکه زندانی امنیتی! لابد اختراعات از برق تا اینترنت را هم مدیون همین تمدن اسلامی ظریف هستیم که حتی معنی حقوق بشر را نمیفهمد و در این تمدن اسلامی اش حقوق برابری برای زنان قائل نیست و گفت حجاب اجباری هم سبک زندگیست که خود مردم آنرا "انتخاب" کردند! بعد میلیونها ایرانی به اعتراض جوابش را دادند که همه چیز در این حکومت اجباریست میگوید پشت این توئیتها کاربران ایرانی نیستند بلکه رباتهای خارجی هستند! ظریف جزو همان امپراطوری سراسر دروغ و فریبکاری حکومت اسلامی ملایان است و یک عروسک خیمه شب بازی رژیم ملائی! حالا خوبه خودش خیلی ناراضی بود با گریه کنان استعفا هم داد که چرا بازی اش نگرفتند وقتیکه اسد به ایران آمده بود. Ein nützlicher Idiot
٨۹۹۱۰ - تاریخ انتشار : ٣۱ ارديبهشت ۱٣۹٨       

  

 
چاپ کن

نظرات (۵)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست