یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

تغییر شرایط اقتصادی و رهایی زن - ایران

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : ص کوچه باغلی

عنوان : با عینک حزب تودهء ایران به سایر سازمان ها نگریستن
سلام حمیلای عزیز
بعد از مدت های مقاله ای از رفیقی خواندن برایم خوشحال کننده بود.

متاسفانه نوشته ات درمورد سازمان چریک های فدائی خلق ایران دقیق نیست. بیژن جزنی سالها قبل در مورد خمینی هشدار جدی در تاریخ ۳۰ ساله اش داده بود اینکه اگر کمونیستها نتوانند رهبری جنبش را بدست آورند خمینی آلترناتیو قابل مطرحی است. ضربات ۵۴ و ۵۵ به سازمان رهبری لایقش از دست داد و همچنانکه شاهد بودیم تا سال ۱۳۶۰ سازمان با افت و خیز هایی درد جانکاه را از آن ضربات به جان خرید. بالاخره سال ۱۳۶۰ تسلیم سیاست خط امام حزب تودهء ایران که شما هم عضوش بودید شد.

عزیز حزنی و رهبری قبل از ضربات ۵۴ و ۵۶ "از شناخت پیشینه مبارزاتی خود بی اطلاع" نبود.
عزیز " جنبش چریکی ایران ......در ائتلاف نا نوشته با روحانیون ........" نبود. فکر میکنم هنوز هم شما با عینک حزب توده ایران به جنبش چریکی مینگرید. متاسفم که رفیق عزیزمان حمیلا علارغم سالها تعمق باز هم دراین مورد چشم ها را نشسته.

موفق باشی
٨۹۰۵۵ - تاریخ انتشار : ۲٣ اسفند ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست