یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

عاشقانه و داغ به عبدالکریم دبّاغ - هادی خرسندی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : محمود ایران

عنوان : آفرین
سالهای سال است هادی خرسندی و طنز بی همتایش را دنبال می کنم. من علاقمند به اندیشه های چپ و سوسیالیستی هستم. باور دارم که خرسندی از زمان نوشتنش در اطلاعات همیشه هنرمندی شریف و مردم دوست و شجاع بوده است. فکر می کنم هادی خرسندی همیشه مستقل بوده و از نزدیکی به قدرت در هر زمانی دوری گزیده است. خوشحالم در اخبار روز که مستقل و آبرومند است گاهگاهی قلم می زند. او امروز آبروی طنز مدرن و مردم مدار ایران است. امیدوارم برای اهل اندیشه و اهل قلم هوشیار ایران بماند و بنویسد. آرزو دارم عمرش دراز باشد و به میهن نزد ما بازگردد. دوستش داریم و آثارش را با لذت می خوانیم.
٨٨۹۹۶ - تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱٣۹۷       

    از : ل تدین نژاد

عنوان : خانمان برانداز است این طنز!
خانمان برانداز است این طنز! زیر پای چهل سال «فیلسوف اسلامی» ، «استاد میهمان هاروارد» ، «متفکر رنسانس اسلامی» ، «محقق اسلامی و مصحح مثنوی» را خالی کرده است. چه خوب شد که این متفکر دروغین متکبر و از خود راضی این اعتراف را کرد که ثابت بشود «پلنگ خالهایش را از دست نمی دهد» و او خیلی ساده هنوز همان تصفیه گر دانشگاه ها و استادان و دانشجویان است در سال ۱۳۵۹ با همان روحیات یک خادم مسجد و جوانکی که ذوق زده است از تلاوت صحیح قرآن و نقش پر اهمیت حروف «یرملون» و «بوف»،در کلاس مقابله قران قاری پیری که در چشم او چه سواد عمیقی دارد.
از با معنی ترین بخش های طنز شما همان اشاره به اسم واقعی سروش بود و اینکه مشکل کسی می تواند گنجشک «حاجی» و «دباغ» را رنگ کند و به شما و ایرانیان باهوش و با تجربه، با آن سابقه‌ی زندگی، جا بزند بنام قناری ابن سینا و فارابی و نیچه و سارتر مدرن. بعید نیست اگر سروش را با این طنز فرستاده باشید نزد «علی موس موس» معروف به «دکتر علی میرفطروس» که خوشبختانه مدتهاست از او خبری نیست و ندیده‌ایم اخیرا از سناتورهای آمریکایی خواهش کند بروند ایران را بمباران بکنند. امیدوارم دکتر سروش هم به دنبال ایشان برود معتکف بشود از bbc برود بشود متولی مرقد مطهر امام و مفسر شعرهای عرفانی عاشقانه‌‌ی امام و تفسیر «خال لب» و «گرفتاری» و . . . تازیانه‌تان کوبنده تر باد خرسندی عزیز!
٨٨۹۹۴ - تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱٣۹۷       

    از : کیا

عنوان : دمت گم تر
حافظ زمانه
حرف ندارد
٨٨۹٨٨ - تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست