یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

هنوز توچال - بهمن پارسا

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : بخش ادبیات اخبار روز

عنوان : پاسخ
دوست ارجمند خانم سوسن پاک نژاد، درود بر شما. از تاخیری که در انتشار اظهارنظرتان روی داد پوزش می طلبیم. گاهی به دلیل ازدیاد کار؛ از این سهو ها می کنیم. اما در میانِ همه ی اظهارنظرات، غیر از همین دو اظهار نظری که منتشر شده است؛ ما نوشته ی دیگری دریافت نکرده ایم.
٨٨۵٨۶ - تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱٣۹۷       

    از : سوسن پاک نژاد

عنوان : تاسف
مسول محترم ادبیات اخبار روز، اینجانب و چند تن دیگر از دوستان به کرّات در مورد این شعر که واقعن عین آنچیزی است که در خاطرات ما هست اظهار نظر فرستادیم، متاسفانه چاپ نکردید، این گله برای من بعنوان خواننده دایمی اخبار روز باقی خواهد ماند. باز هم بگویم این شعر آقای پارسا حرف به حرف عین واقعیت است و غم جاری در ان غم نسل ماست که شاید شما جوانتر آز آن باشید که متوجه شوید. درست گفته اند ما آب به غربال می ردیم و اوین بهترین شاهد پیش و بعد از چریان ۵۷ است. بااحترام لازم س-پ
٨٨۵٨٣ - تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱٣۹۷       

    از : ل. تدین نژاد

عنوان : نسل فدا شده
ازاین بهتر نمیشد واقعیت های ناخوشایند، شکست ها، محاسبات رمانتیک، و تجربه‌ی یک نسل پر از امید و‌ بلند پرواز و فداکار را به زبان شعر تجدید دیدار کرد. نفوذ شعر از تجربه‌ی خود شاعر و بودن در ترانشه ها می آید. یاد تمام زندگان فراموش شده و کشته شدگانی که تجربیات مشابهی داشتند گرامی باد.
٨٨۵۶۶ - تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست