یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

وزارت اطلاعات از اسماعیل بخشی شکایت می کند!

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : سعید رضا

عنوان : باید یکی شویم اینان هراسشان ز یگانگی ماست
اسماعیل بخشی کارگر مبارز با جسارتی دور از انتظار استبداد حاکم، توانست ضربه ای بسیار کاری و پر طنین به اصلی ترین ستون نگهدارنده رژیم سرمایه دار،ی، یعنی پلیس امنیتی آن وارد آورد. این ضربه آنها را تا مدت کوتاهی گیج و در لاک دفاعی فرو خواهد برد. همینکه تاثیر شوک این ضربه برطرف گردد، قطعنا این نگهبانان شب و سیاهی، به انتقام جویی و نسق کشی از او و سایر مبارزین میدانی روی خواهند اورد.
نیروهای آزادیخواه و برابری طلب میبایست یک صدا و هم آواز به حمایت از اسماعیل بخشی برخاسته تا هزینه هرگونه تعرضی به این کارگر مبارز را برای رژیم تا حد امکان بالا ببرند.
اسماعیل بخشی به عهد خود با کارگران و مردم زحمتکش ایران وفا کرده است، امروزه این وظیفه ماست که بر عهد خود با زحمتکشان و مبارزین میدانی عمل کنیم.
٨۷۹٣۱ - تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱٣۹۷       

    از : زندانی زنجیری

عنوان : وقاهت نا محدود!
دولت ولایت به شهادت کوچک و بزرگ، زندانی شکنجه شده و حتی قوانین ضد بشری تعزیرات با وقاحت بی نظیری کارگر نمونه و مبارز، قهرمان مردمی را شکایت میکند و مسلما شاهدان همان شکنجه گرانند.
از طرفی تبلیغات جانشینی رهبری که به احتمال زیاد یکی از فرزندان غارتگر رهبر است را هم شروع کرده اند.
حال لحظه تاریخی برای ایرانیان آزاده فراهم شده است.
مبارزه ادامه دارد!
٨۷۹۲۶ - تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست