یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

یک بام و یک هوا - عباس صفاری

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : بهمن پارسا

عنوان : نکته
همیشه و همواره ظرف سی وچند سال اوارگی وزندگی خود خواسته در خارج از ایران باین باورم که : داشن، حمل و نگهداری گذرنامه ی حکومت اسلامی قبول مشروعیت رژیم حاکم بر ایران است. اینکه کسی مفتخر باین عنوان باشد یا که نه ، نه به من مربوط است و نه به هیچکس دیگر. اما ذکر ان در این چارچوب خاص که مرافعه یی میان دو کس است نه وارد است و نه نیاز به اعلانیه دارد. باقی راهم خود دانید.
٨۷۷۷٨ - تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱٣۹۷       

    از : خواننده کنجکاو

عنوان : لینک مصاحبه
من بعنوان یک خواننده ی کنجکاو رفتم و مصاحبه ی شما را خواندم، در باره ی نفیسی همان چیزی را گفته اید که اینجا نوشته اید، بهترین اثبات این است که لینک را بگذارید که آقای نفسی هم باید می گذاشت. خواننده ها ی اخبار روز آدمهای با هوشی هستند و می توانند از هر نوشته ای، نا نوشته اش را بخوانند، با احترام
٨۷۷۷۶ - تاریخ انتشار : ۹ دی ۱٣۹۷       

    از : ایران ایلخانی.

عنوان : به عباس صفاری، خسته نباشی پهلبون...
این گفته شما مبنی بر اینکه به پاسپورت ایرانی ام«حتا اگر نشان تیمور و چنگیز هم بر آن باشد» افتخار می کنم،یادآور جنگ زرگری مانی حقیقی با بهمن فرمان آرا است؛قرائت بفرمائید!
بهمن فرمان آرا:تویی که وقتی بسیاری از سینماگران قبول نمی کنند داور جشنواره شوند،داوری را می پذیری، چرا الان حس می کنی دوران جدیدی آغاز شده و باز باید در صف اول باشی؟
مانی حقیقی:راحت و صریح بگویم،شمقدری که سهل است،اگر روزی یکی شبیه طالبان هم به معاونت سینمایی کشورمان منصوب بشود،من باز هم داوطلب داوری در جشنواره فیلم فجر می شوم.
از ایران ایلخانی گفتن بود که گفت:من مُرده شورم که باشم،جنازه قاتلان و قاضیان و غارتگران ایران زمین را نخواهم شُست،افتخار که مایه ننگ است.
٨۷۷۶٣ - تاریخ انتشار : ٨ دی ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست