یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

دولت در تکیه

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : امیر ایرانی

عنوان : کاری مفید
امثال آقای حاتم قادری گرامی اگر چه در درون کشور هستند و گاهاً مورد وثوق بخشی از حاکمیت برای گشودن بحث های روشنگرانه انتخاب می شوند اما این تیپ افراد با درون مایه فکری خاصشان گاهاً با گفتن نکات مهمی آنهم در مقابل سران فکری گزمه ساز حکومت نقش مهمی را در روشنگری های مورد نیاز جامعه بازی می کنند.
در این نوشتارش اگر چه با احتیاط اما بخوبی بازی شاه وشیخ و دمکراسی را مورد اشاره قرار داد که باید به ایشان خسته نباشی گفت و از زحمت کشان سایت که گستردگی موضوعات مورد بحث را در دستور کارشان قرار داده اند.(البته شاید از قبل در دستور کارشان بوده)

آقای قادری در دوره ای که به نام اصلاحات معروف شد تلویزیون برای نشان دادن اینکه کارش روشنگری هم هست در یکی از برنامه هایش در کنار دیگران آقای قادری را هم قرار داد که در همان برنامه، ایشان در آن سپهر دین خواهی جامعه نکته مهمی را بیان کرد آنهم این نکته:
بیش از ۹۰ درصد آیات قرآن امضایی هستند
یعنی مسائلی از قبل در جامعه بوده و پیامبر آنها را تائید و امضا کرد.
این سخن ایشان اگر چه نزد خیلی ها چندان مهم نیست اما در جامعه و در حضور و در مقابل دین خواهان حکومتی که قرائت خاصی را برای بقای خود مهم می دانند و می خواهند کار مهمی بود و هست که امثال قادری گاهاً انجام می دهند.
٨۷۲۶۰ - تاریخ انتشار : ۲۶ آبان ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست