یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اعتراض به حکم قرون وسطایی شلاق علیه کارگران هپکو

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : فرهاد عاصمی

عنوان : جنگ طبقاتی از بالا علیه زحمتکشان
سرشت ضد انسانی و برتری جویانه- داعش گونه ی احکام زندان و شکنجه توسط دستگاه قضایی جمهوری اسلامی حاکم بر ایران و بر سرنوشت کارگران و همه ی مردم میهن ما، بازتاب این واقعیت است که نبرد طبقاتی در جریان در پاسخ به جنگ تروریستی حاکمان با موفقیت و گام به گام به پیش می رود. مقاومت توسعه می یابد و از تجربه و سازماندگی ضروری برخوردار می شود.
زحمتکشان آگاه میهن ما با مبارزه ی متین اعتراضی- اعتصابی خود و دفاع توسعه یابنده لایه های وسیع تر مردم از زحمتکشان که در منطقه و در سراسر کشور در جریان است، پاسخی شایسته به جنگ طبقاتی حاکمان علیه مردم است.
خواست مطالباتی دریافت دستمزد پرداخته نشده و خواست پایان دادن به سیاست ضد کارگری و ضد ملی اقتصاد سیاسی اسلامی حاکمان با یکدیگر عجین شده است. خصوصی سازی ثروت های متعلق به مردم باید پایان یابد. نابودی حقوق قانونی کارگران از طریق قراردادهای سفید امضا و موقتی و .. باید پایان یابد. برای دسترسی به اهداف باید از دیکتاتوری حافظ نظام سرمایه داری گذشت. باید به برده داری مدرن پایان داد که می خواهد مانند به صلیب کشیدن صدهزار اسپارتاکوس، زحمتکشان میهن ما را به برده های مدرن بدل و آن ها را با احکام جابرانه خود به صلیب بکشد!
٨۶۹۹۴ - تاریخ انتشار : ٨ آبان ۱٣۹۷       

    از : زندانی زنجیری

عنوان : به این میگن حرکت درست
درود بر کارگران زحمتکش و دانا.
احکام ما قبل قرون وسطایی در ایران با تاریخ طولانی تمدن بشری جایی ندارد.
این عربزده ها در سرزمین بابک خرمدین و کاوه آهنگران، فردوسی و کوروش اشتباه ی قرار دارند.
ما به اصل خود بر خواهیم گشت.
٨۶۹۹۰ - تاریخ انتشار : ۷ آبان ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست