یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

آخرین خبرها از پرونده قتل دکتر فرشید هکی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : حسن نکونام

عنوان : رقابت در انسانگشی بین خامنه ای شیعه و بن سلمان سنی
سراسر «کتابی» بنام قرآن، مملو از لزوم ضربه زدن و بقتل رساندن کسانی است که، به این دین باور ندارند. واژه اسلام هم بمعنی «تسلیم شدن» است. یا تسلیم خرافات دوران جاهلیت شوید، و یا کشته می شوید. این روزها شاهد شاهکارهای هر دو شاخه این دین، سنی و شیعه هستیم در انسانکشی. حکومت اسلامی ایران، که بسیاری از دگراندیشان را ، در داخل و حارج از ایران بقتل رساند، در دوره آخوند خاتمی، برای مبرا سازی کل حکومت در ارتکاب این جنایات، مقصر را به تعدادی «افراد خودسر» نسبت داد. این روزها، بن سلمان سنی درعربستان، از برادر شیعه خود علی خامنه ای در ایران ، یاد گرفته است که، قتل فجیع جمال خاشقجی را به تعدادی «افراد خودسر» نسبت بدهد. یک درس دیگر هنوز مانده است که، بن سلمان از خامنه ای یاد بگیرد. این درس که، حکومت اسلامی، در بقتل رساندن انسان ها، چنان «حرفه ای» عمل می کند که، میتواند مردم را در رابطه با جنایاتش دجار گیجی نموده و «عدم دخالت» خود را هم، به برخی از مردم «بباوراند». سکته کردن، خودکشی کردن، خود سوزی کردن، قتل بوسیله رفقا و رقبای خود، و سناریوهای ساختگی دیگر، بوسیله خامنه ای و سپاه و نهادهای امنیتی و اطلاعاتی، در بیت رهبری تدارک دیده می شوند. بن سلمان جنایت خود را چنان «آماتور» انجام داد که، خود را در مخمصه ای بسیار هولناک گرفتار کرد.

کدام انسان عاقل و فهیمی، می تواند باور کند که، انسانی مانند فرشید هکی، با این همه کار و تلاش و آرزو و امید، خوسوزی کرده باشد؟
با تسلیت به وابستگان فرشید هکی، و همه انسان هائی که برای رهائی مردم ایران از این تکبت شیعه در کار و تلاشند.

به ایران، تا بود ملا و مفتی
به روزی بدتر از این هم بیفتی
٨۶۹٣۷ - تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱٣۹۷       

    از : آناهید

عنوان : آفتاب آمد دلیل آفتاب!
واقعاً خاک بر سر سعودیهای بی عرضه که از آخوندها یک سر سوزن هم یاد نگرفتند! وگرنه همین که آن ساعت را پیدا کردند و مطمئن شدند که لو میروند، باید به شیوه‍ی آخوندی داد و هوار راه میانداختند که طرف برای بدنام کردن آنها به محض ورود به کنسولگری شروع به خودزنی با آلات قتاله‍ی همراه، و درگیری فیزیکی عمدی با کارمندان کرده تا دچار مرگ خود خواسته شود (مثل "هکی" که خودش خودش را سوزانده!)!
البته اگر آخوندها بودند بر سر خاشقجی هم همان بلائی را میآوردند که بر سر "هکی" و صدها مخالف و منتقد دیگر خود آورده اند؛تمیز و بی حاشیه، و بی عاقبت و مکافات، نه آنطور رسوا و داخل کنسولگری!!!
٨۶۹٣۶ - تاریخ انتشار : ۱ آبان ۱٣۹۷       

    از : زندانی زنجیری

عنوان : آتش به اختیار داعشی!
نتیجه رهبری خامنه ای وبطور کلی اسلام سیاسی بهتر از این نخواهد شد.
مر دم خوب به چهره ضد بشری این بی شرف ها پی برده. اند .
زمان برچیدن بساط آنها رسیده است.
یاد مبارز در خون. غلتیده فراموش ناپذیر و تاریخی شد.
تسلیت به بازماندگان.
٨۶۹۲۹ - تاریخ انتشار : ٣۰ مهر ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست