یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

دیوان لاهه به لغو برخی تحریم های آمریکا رای داد

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : سیامک رهگذر از آلمان

عنوان : معاهده مودت؟
رژیم ملایان با این شکایتش باعث خنده دنیا به خودش شد. از یکطرف در ایران مرگ بر آمریکا میگویند و از طرف دیگر گریه میکنند آمریکا ایران را تحریم نکند. مگر داروئی را که ایرانیها نیاز دارند مردم آمریکا تولید نمیکنند؟ شاید قاضی های ابله این دادگاه خبر ندارند که رژیم ضد ایرانی ملایان خودش خواهان قطع رابطه با آمریکا شد به بهانه ضد امپریالیسم بودنش. مگر خمینی دجال نگفت رابطه با آمریکا را میخواهیم چه کنیم؟ همین امروز آمریکا اعلام کرد که این معاهده مودت را یکطرفه لغو کرد و دیگر اعتبار ندارد. هدف رژیم ملایان از این نمایش مسخره فقط مصرف داخلی دارد و نگاهی به تیتر رسانه های داخلی بکنید که مینویسند ایران پیروز شد. پیروزی که با گریه کردن رژیم هم بدست نیامد.چه حرف زوری میزنند آمریکا به ایرانیها دارو بدهد و سالم شوند مرگ بر آمریکا بگویند؟ دکترین رژیم ملایان مگر نابودی آمریکا نیست اگر دادگاه لاهه اینرا میدانست؟
٨۶۷۲٨ - تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱٣۹۷       

    از : م ـ امیدوار

عنوان : رای دادگاه لاهه به حقانیت ایران، پیروزی دیپلماسی بر علیه توحش و قداربندی و نوکرمنشی.
با این رای دادگاه لاهه به نفع شکایت ایران ،حالا چه خاکی باید طرفداران ترامپ و افزایش تحریمها بر علیه مردم ایران برسر کنند؟ آنها روزانه در حال تشکیل گروهکهای مواجب بگیر با نامهای جدید هستند. آنهائیکه بر علیه مردمان میهن خود به همکاری با ارتجاع جهانی و نوکران محلی تن در میدهند باید بدانند که بعد از پیروزی مردم ایران برعلیه رژیم ضد ملی آخوندها آنها را بخاطر همدستی با دشمنان مردم ایران مورد تعقیب قضائی قرار خواهند گرفت حتی ربع پهلوی و طرفداران مفت خورش را.
٨۶۷۲۶ - تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست