یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

در جستجوی «فردیت» گمشده‌ی مارکس

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : شمالی

عنوان : دارای نقل قولهای ارزنده ایی از اثار مارکس
بازبینی خیلی جالب و مفید و مختصری از روند اندیشه مارکس با رجوع و توضیح مختصر آن بود که برای من مروری خوب بود البته به احتمال زیاد این نوشته برای خواننده مبتدی مارکسی نیست چون علی همان فرمول مارکس را که کوتاترین راه برای بیان مقولات پیچیده است را به استادی بازگو کرد اما خب پیچیده گی درک مطلب برای مبتدیان سر جاش هست.
با سپاس از علی
٨۵۹۶۴ - تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱٣۹۷       

    از : حسنی

عنوان : منظور
منظور استعدادی شاد از اینکه مطلب نوشته شده او را به یاد یک ترجمه می اندازد چیست؟
اینجا که مجلس شورای اسلامی ایران نیست. در لفافه حرف نزنیم. آیا منظور آن است که مطلب دزدی است؟ با اینجور نوشته ها که به کسی لیسانس یا دکترا نمی دهند که کسی بخواهد آنرا از کسی دیگر بدزدد؟ شاید هم استعدادی در تحسین مطلب به مشابهت آن به نوشته ی دیگری اشاره کرده است. من که نفهمیدم.
٨۵۹۵٣ - تاریخ انتشار : ۱٨ مرداد ۱٣۹۷       

    از : مهدی استعدادی شاد

عنوان : تداعی معانی
خواندن مطلب آقای رها " در جستجوی فردیت گمشده مارکس مرا یاد جزوه ترجمه شده ای از سیریل اسمیت با عنوان کارل مارکس و خود آفرینی انسان به ترجمه دکتر فاتح رضایی انداخت که چندی پیش خوانده بودم... جهت اطلاع دوستان...
٨۵۹۴٣ - تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست