یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

فضای فکری حضرات! - بهزاد کریمی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : کیا

عنوان : تفکر ولایی همان صهیونیسم است در ابعاد بزرگ تری!
۱.مردم کازرون علیه تجزیه شهر به منطقه خودیها و غیر خودیها "غزه و اسراییل " به حق اعتراض دارند.
۲.آقای ولایتی برای تربیت بچه مسلمان مدارس دانشگاه آزاد را در مقابل مدارس دولتی که خیال حمایت آن را ندارند پیشنهاد کرده است.
۳. میر حسین موسوی : احساس خطر کردم ،اینها حکومت خاصی را به مردم میخواهند تحمیل کنند.
تخیلات یونسی یا ولایتی را بزور میخواهند به ایرانی تحمیل کنند .
اگر صهیونیسم موفقیتی داشته به سبب حمایت جهانیست"جهان اسراییل را بعد از جنگ جهانی حمایت کرد و نه مستقیم صهیونیسم را" ولی این اسلامیست ها حمایت بخشی عقب نگهدار داشته احمق ایرانی را پشتوانه خویش میدانند که اقلیتی بیش نیستند.
در نتیجه مبارزه برای رهایی ادامه دارد. تقویت خواهد شد تا پاکسازی جنایتکاران.
٨۴۹۱۵ - تاریخ انتشار : ۲٨ ارديبهشت ۱٣۹۷       

    از : ع.ا ط.

عنوان : تئوری تزویر
با درود. بهتر بود با تئوری تزویر دستیار ویژه روحانی ،و وزیر اطلاعات دوران خاتمی که با تفکر ایشان در بیدادگاه های رژیم در سال ۶۲ بسیاری از رفقای چپ به جوخه اعدام سپرده شدند،و تنها به دنبال اهداف امنیتی حاکمیت ،در جهت تحقیر و فرافکنی در مفهوم واقعی و دمکراتیزه مباحث اتنیکی وحق حقوق اقوام اند را همه جانبه تر و با مطالعه بیشتری ورود می کردید. لزوم نقد چنین مباحثی همفکری و مطالعه کارشناسانه تری را در زمینه مقوله هائی چون دین شناسی،فلسفه،زبان شناسی و تاریخ و...می طلبد.به هر حال شروع قابل ستایشی ست.
٨۴٨۷۵ - تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱٣۹۷       

    از : منوچهر

عنوان : اقای کریمی
نوشته بسیار هوشمندانه و مستدلی است.تضاد و تناقض در استدلالات و نیت سیاسی اقای یونسی از در و دیوار بالا میرود. تازه اقای یونسی مثلا فرد باهوش جمهوری اسلامیست که این وضع معلوماتش از تاریخ و ترکیب اقوام و ملیتهای ایران است .
٨۴٨۷٣ - تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست