یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

به نام کمپین آزادی یواشکی ، اعتراضات دختران خیابان انقلاب را به نام خود ثبت نکنید- شهربانو قادرنیا

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : احسان صالحی

عنوان : به خانم علی نژاد
با سلام
ابتدا باید از خانم قادرنیا تشکر کرد که به اندازه کافی هوشمندانه به حرکات نظام سرمایه داری برای تغییر مسیر مبارزات مردم اینجا و آنجای دنیا غافل نیستند، پرداخته است.
اما باید به خانم علی نژاد هشدار داد که شما به دامن فریب رسانه ای افتاده اید که حقوق ماهانه ی مردان آن رسانه گاه از دو برابر حقوق زنان همان رسانه بیشتر است، و برخی از همین زنان از آن رسانه به نشانه ی اعتراض استعفا دادند. پس بدان، آن رسانه خواهان برابری حقوق زن و مرد نیست و تنها هدفش تغییر مسیر همه مبارزات مردم در سرتاسر دنیا است.
شما می توانید یا مستقل عمل کنید یا به گروه هایی بپیوندید که نه تنها علیه ظلم حجاب مبارزه می کنند بلکه برای تغییر بنیادین در کشوری مثل ایران هستند. اگر خود را فمینیست می دانید، باید آگاه باشید که فمینیسم برای این هدفی که امروز در میان برخی فعالین می بینیم بوجود نیامده است بلکه برای مبارزه با تمام حکومت ها و نظام های حاکمی بوجود آمده است که ریشه در نظم نوین جهانی دارد که بنیانش را اقتصاد نئولیبرالی تشکیل می دهد. به مبارزین واقعی خواهان حقوق برابر زن و مرد در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بپیوندید و خود را هر چه سریع تر از دامی که برای شما و از طریق شما برای زنان مبارز ایرانی گسترده شده رها کنید.
برای هر دوی شما خانمها علی نژاد و قادرنیا آرزوی شادی و موفقیت می کنم
٨٣۲۹۶ - تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست