یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

وداع من با آسمان - حامد عبدالصمد (۱۸)

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : پرویز مهاجر

عنوان : سوراخ دعا را گم نکنیم
: پرویز مهاجر
عنوان : سوراخ دعا را گم نکنیم
حامد وترسیم واقعیت های برهنه او بیان بی پروایش مرا بیاد ادبیات میخایل شولوخوف و دگر نویسندگان واقع گرا وگرایش بیکباره اواز دنیای تحجرایده الیسم و ماورالطبیه به سمت علم ودرایت و عقل قابل ستایشش میکند. نقطه افتراق انست که او تحجر را در محل تولیدش دفن نمیکند میخواهد در جایی دفن کند که خا کش پس میزند او سوراخ دعا را در اروپا ودر خارج از محل جغرافیاییش مطرح میکند از خاک پس رفته گند ا ف د و فرصت طلبان راست اروپا رشد کرد .ایا سیادت مسیح و جنگهای صلیبی با بیش از ۴۰۰۰۰۰ هزارکشته فلسفه ایده الیسم و ماورالطبیه نیست ونبود که مسیحیت هم دید گویا کلیسا هم مثل مسجد جای این حرف ها نیست... وشروع کرد به بازی کاتو لیک پروتستان و اوانگلیوم وحتی گیتار ورقاص بازی موزیک هم زد تنگ قضیه که نسل جوان ترکش نکند.. دوم اگر تحجر با علم و عقل و درایت منافات دارد ما میبایسثی با تحجر بطور عام وگلوبال ان درجهان هستی و با انواع ان بلحاظ جغرافیایی برخورد کنیم .خلاصه کلام. راست اروپاهم از همان نا اگاهی توده های سر گردان اروپاتحت عنوان وا مملکته ها... کف بردهان اوردگان را بسیج کرده ودر المان و فرانسه و..به مجلس برد. به باور من بدلیل گم کردن سوراخ دعا توسط حامدها رشد راست را تسریع کرد سارازین هم قبل از ان روغن داغ را اماده کرده بود.حامد کودکی زمان اموزش فلسفه اش رابا پدیده اسلام شروع کرد چون اخوان المسلمین را خوب میشناخت.اروپا احتیاج به پی بردن وسودو زیان اوری اسلام کاری ندارد. بهار عربی سیل مسلمانان را به اروپااورد مسلمانان هم که از قبل از طریق سارازین خطرشان مطرح بو(دسوء استفاده راست وپو پو لیست ها) ) : حالا خود این مفتی زاده هم ببینید چی میکه و مینویسه.ملت جمع شوید که داره وطن ما فاتار لندمون رو دارند مسلمانان تروریست اشغال میکنند.نتیجه کتابها باید بطور وسیع در کشورهای مسلمان بزبان خودشان نشر پیدا کنند.حامد اگر میخواد باید فلسفه وجهان خودش رو گشترش بده. اسلام یکی از پدیده های ما ورالطبیعه هست .کار حامد نیمه کاره هست .او میباید و ناگزیر است به ادیان بپردازددر اسمان فقط اسلا م نیسث.خدا خداحافظی از اسمان سرمایه وحافظانش ساده نیست نه تنهاخود خدا نماینگانش هم حفظت نمیکنند حتی در اروپا باید تحت حمایت پلیس باید بری نانوایی برای خودت نان بخری . این کوتا ه نوشته شامل محتو ا ی کتاب است.
با احترام
۸۲۰۴۵ - تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۳۹۶
٨۲۱۲۲ - تاریخ انتشار : ٣۰ آبان ۱٣۹۶       

    از : پرویز مهاجر

عنوان : سوراخ دعا را گم نکنیم
حامد وترسیم واقعیت های برهنه او بیان بی پروایش مرا بیاد ادبیات میخایل شولوخوف و دگر نویسندگان واقع گرا وگرایش بیکباره اواز دنیای تحجرایده الیسم و ماورالطبیه به سمت علم ودرایت و عقل قابل ستایشش میکند. نقطه افتراق انست که او تحجر را در محل تولیدش دفن نمیکند میخواهد در جایی دفن کند که خا کش پس میزند او سوراخ دعا را در اروپا ودر خارج از محل جغرافیاییش مطرح میکند از خاک پس رفته گند ا ف د و فرصت طلبان راست اروپا رشد کرد .ایا سیادت مسیح و جنگهای صلیبی با بیش از ۴۰۰۰۰۰ هزارکشته فلسفه ایده الیسم و ماورالطبیه نیست ونبود که مسیحیت هم دید گویا کلیسا هم مثل مسجد جای این حرف ها نیست... وشروع کرد به بازی کاتو لیک پروتستان و اوانگلیوم وحتی گیتار ورقاص بازی موزیک هم زد تنگ قضیه که نسل جوان ترکش نکند.. دوم اگر تحجر با علم و عقل و درایت منافات دارد ما میبایسثی با تحجر بطور عام وگلوبال ان درجهان هستی و با انواع ان بلحاظ جغرافیایی برخورد کنیم .خلاصه کلام. راست اروپاهم از همان نا اگاهی توده های سر گردان اروپاتحت عنوان وا مملکته ها... کف بردهان اوردگان را بسیج کرده ودر المان و فرانسه و..به مجلس برد. به باور من بدلیل گم کردن سوراخ دعا توسط حامدها رشد راست را تسریع کرد سارازین هم قبل از ان روغن داغ را اماده کرده بود.حامد کودکی زمان اموزش فلسفه اش رابا پدیده اسلام شروع کرد چون اخوان المسلمین را خوب میشناخت.اروپا احتیاج به پی بردن وسودو زیان اوری اسلام کاری ندارد. بهار عربی سیل مسلمانان را به اروپااورد مسلمانان هم که از قبل از طریق سارازین خطرشان مطرح بو(دسوء استفاده راست وپو پو لیست ها) ) : حالا خود این مفتی زاده هم ببینید چی میکه و مینویسه.ملت جمع شوید که داره وطن ما فاتار لندمون رو دارند مسلمانان تروریست اشغال میکنند.نتیجه کتابها باید بطور وسیع در کشورهای مسلمان بزبان خودشان نشر پیدا کنند.حامد اگر میخواد باید فلسفه وجهان خودش رو گشترش بده. اسلام یکی از پدیده های ما ورالطبیعه هست .کار حامد نیمه کاره هست .او میباید و ناگزیر است به ادیان بپردازددر اسمان فقط اسلا م نیسث.خدا خداحافظی از اسمان سرمایه وحافظانش ساده نیست نه تنهاخود خدا نماینگانش هم حفظت نمیکنند حتی در اروپا باید تحت حمایت پلیس باید بری نانوایی برای خودت نان بخری
با احترام
٨۲۰۴۵ - تاریخ انتشار : ۲٣ آبان ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست