یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

آیا توطئه ای در حال شکل گیری است؟ - امیرحسین لادن

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : پژمان صدیقی

عنوان : یک اشاره کوچیک
اقای لادن گرامی..بخشی از تحلیل های روزنامه های ایالات متحده و یا غیره را ایا میتوان مستند و حقیقت دانست؟ ایا این گفته ها و نوشته ها از قول کارشناسان مطبوعات نمیتواند تاثیری در شکل سیاست های طرف مقابل نبرد،بگذارد؟
در تصمیم گیری ها ی سیاسی ایا تاثیری نخواهد داشت؟ شما بکلی نقش قدرتهای دیگر سهیم در بازی را کنار گذاشتید.روسیه،چین و احیانا اروپا و بریتانیا را. موشک های دور برد ایران ،به قلب تل اویو میرسد.اسرائیل نیز بخوبی میداند.تمام شگردها و سیاست های ایالات متحده و اسرائیل و عربستان .و..و درست ارزیابی شده است در مقاله شما ،اما فکر میکنید بدین منوال پیش برود؟ مشکل بتوان اری گفت. عوامل ایالات متحده و اسرائیل در رژیم ایران از همان سالهای ۵۷ و حتی قبل از رفتن شاه،در ساواک ماندند و بلافاصله با تغیر ظاهر ،اغاز به کار کردند.عواملی که هنوز بعد از ۴۰ سال شناخته نشده اند.اینها مستقیم در سیاست ایران که دیکته شده ایالات متحده و بریتانیا ست ،شرکت فعال داشته اند و دارند.این طور بنظر میرسد که هدف اصلی چیزی ست شبیه به تحولات یوگسلاوی سالهای ۹۰ و تجزیه این کشور پهناور و زیبا و ثروتمند...برای خاورمیانه !..بنظر میرسد تجزیه خاورمیانه و تقسیم منابع و خطوط حمل نقل هوائی و ابی،بین قدرتهاست.روسیه/ چین / و غرب.
با استفاده از معتقدات دینی مردم خاورمیانه درست مانند یوگسلاوی،نخست بین جمعیت ها نفاق ایجاد کرده اند و بعد پراکنده گی و یک جنگ همه گیر و در پایان هم هر کدام منطقه ئی را زیر قدرت خود میگیرد..زندگی انسانها هیچ ارزشی در این روزگار ندارد.کشتار سالهای ۶۷ در ایران..و یا در این جا و ان جا ،کشتارهای بعدی در جهان..راندن و کشتار مسلمانان ایمار به بنگلادش..و تمام اروپا لب برهم بسته اند.ازهیچ جائی صدائی بر نیامد و نمیاید..زیرا منافع زمین و منابع زمین در حال سهم و تقسیم است بین فرمانروایان و خدایان این عالم بی درو پیکر..
تحلیل جالبی بود اقای لادن مرسی.
٨۲۰٣٨ - تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱٣۹۶       

    از : کیا

عنوان : تغییرات در منطقه اجتناب‌ناپذیر است !
منطقه زمبن بازی شیاطین حاکم و نیروهای جهانی گردیده است و راه گریزی جزء اتحاد نیروهای مردمی منطقه وجود ندارد.گناه را به گردن خارجی ها گزاردن تقویت حکومت‌های ارتجائی و آپارتاید موجود است.
راه حل میبایست منطقه ای باشد و ان هم از اتحاد نیروهای هر کشور از یک جهت وهمکاری منطقه ای از جهت دیگر امکان پذیر است.
٨۲۰٣۷ - تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست