یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

پاسخ کوتاه‌ یک "ناسیونالیست کرد" به‌ - کامران امین آوه

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : احمد مرادی

عنوان : کم دقتی آقای فرزاد
جهت اطلاع و دقت بیشتر آقای فرزاد، در مطلب مورد نظر، نه تصفیه حساب شخصی با امین آوه بلکه با "ناسیونالیست‌های کرد ایران و عراق" مطرح شده است:

آقای ایرج فرزاد ... دستاویزی برای تصفیه‌ حساب‌های شخصی با به‌ اصطلاح "ناسیونالیست"های کرد ایران و عراق قرار داده‌‌، بدون آنکه‌ عمده‌ نوشته‌ ایشان ربطی به‌ مطلب ‌اینجانب داشته‌ باشد ......
٨۱۵۵۴ - تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱٣۹۶       

    از : ایرج فرزاد

عنوان : دو جمله در
من قصد و نیاز این را ندارم که در برابر پاسخ آقای امین آوه به نوشته خویش در اخبار روز، در مقام پاسخگوئی به؛ و رد برچسپهای همواره آماده ناسیونالیستها، و ناسیونالیسم کرد بویژه، علیه چپ و کمونیستها و سوسیالیستها بر آیم. فقط دو جمله را مینویسم که ایشان تصور نکنند، "من را و چپ های مهربانتر از مادر" را "سر جای خود" نشانده اند:
۱- من ایشان را نمیشناسم و ندیده ام. بنابراین اشاره به "تصفیه حساب شخصی من" با ایشان در نوشته من، بی پایه است.
۲- به نظر من کسی که "ای رقیب" را "سرود ملی کُردها" تعریف کند، ناسیونالیسم اش هنوز در عوالم دوره فئودالی و عشایر بازی سیر میکند.
ایرج فرزاد
۷ اکتبر ۲۰۱۷
٨۱۵۵٣ - تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست