یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

سواستفاده اراذل جمهوری اسلامی ایران از کودک سربازان - معصومه قربانی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : عباس تهرانی

عنوان : دست شما درد نکند خانم محترم
خانم قربانی مقاله بسیار مفید و خوبی نوشته اید.افسوس که کسانی که چه در خارج از کشور و چه در داخل کشور ،که البته در خارج کشور بیشتر ،در باره نظام چپاول و کشتار ،غارت و جهل و خرافات ،نظام اسلامی ،مقاله ها مینویسند و در باره مشروطه،کودتای نفت، ۵۷ همه و همه کی بود کی بود ،من نبودم..و هزار مقوله دیگر اما در باره چنین مسائل مهمی کمتر نوشته میشود..امروز هم حتی دیر شده اما باز وظیفه همه قلم زنان ونویسنده گان است که در سایت ها و روزنامه ها برای مردم فاش کنند.ایکاش در این باره همه و با هم هر هفته بنویسند و بنویسند .جوانان مملکت رو شستشوی مغزی میدن و بعد میفرستند به سوریه برای کشته شدن..واقا زاده ها در تهران و اروپا در رقاص خانه ها مشغول عیش و نوشند.۴۰ سال قبل مردم رو گول زدند..امروز هم درست مانند ان زمان مردم فریب میخورند..عجیب نیست؟
میگویند ماهانه مبالغ زیادی به این جوانها پول میدهند...دوست عزیز نا اگاهی مردم دشمن ملت شده است.چطور در این سالها خانواده ها رو از واقعیت ها و اگا هی دور نگه داشتند..چطور در دبستانها مغزهای کودکان را زهراگین کرده و میکنند..این نظام در حال پاشیدن است.مردم کم کم چاره ئی جز ریختن به خیابانها ،راهی نمیبینند.
کشور ما ۴۰ سال است که مورد اشغال مشتی دزد و تندروی عقب افتاده اسلامی ،قرار گرفته است.هم ثروت و هم ناموس و هم ملتش را به تباهی کشانده اند.مملکت را اعراب اداره میکنند و غارت!کجا ست شرف ما ،کجاست شهامت و وطن پرستی ما..کجاست؟چه شده مارا؟
مقاله بسیار مفید و ارزشمندی نوشته اید خانم عزیز.با سپاس
ع.تهرانی
٨۱۱۷۶ - تاریخ انتشار : ۲٣ شهريور ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست