یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

جمهوری اسلامی و یک عکس زیادی درآلبوم سلبریتی آن

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : حمید ارجمند

عنوان : فواحش نظام ولایی
پس از ۲۲ بهمن ۵۷ ارذال و اوباش خمینی و همپالگیهایش یکی، از جنایتهایی که بیدرنگ انجام دادند حمله به محله شهرنو و کشتن و مضروب کردن و آتش زدن خانه هایی بود که عده ای انسانهای قربانی جامعه ایرانی در آن سکونت داشتند و بجرم اینکه تظاهر و ریاکاری و تقیه را نمی شناختند محکوم به مرگ و از دست دادن سر پناه خویش شدند ، فرق امثال آزاده دربند نامداریها و الهام چرخنده ها با آن زنان نگون بخت محله شهر نو در همین فرصت شناسی و تقیه بوده و هست ! آنها راه تقیه را نمی شناختند و آدمهای رک و راستی بودند ، ولی اینها راه را بلد هستند و میدانند که چگونه کاسبی باید کرد و بموقع و دور از چشم جامعه مورد علاقه ولائیشان آن کاری را انجام دهند که خواست درونیشان است . وقتی هم که مچ ریاکاریشان باز و مفتضح میشوند تازه از ملت طلبکار میشوند که به زندگی خصوصیشان چرا سرک کشیده اند ؟! در حالیکه تا دو روز پیش مدام تو سر زنان ایرانی میزدند که چرا چادر آخوند پسند بر سر نمی گذارند و....
٨۰۵۲۱ - تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱٣۹۶       

    از : پروین ش.ر

عنوان : بزرگترین علت روزگار امروز ما
سلام.
مقاله بسیار خوبی بود،دل ادم خنک میشود..ههه بله ..دلائل بیشماری باعث احوال پریشان ما ایرانیان است و شاید این "دو روئی و عدم صداقت" از بزرگترین و پر رنگترین علت ها باشد،وقتی خمینی بر اریکه قدرت نشست و تمام گفته هایش را در پاریس ،به یکباره پس گرفت دروغ گفتن و حیله او برای بخشی از مردم روشن شد.همزمان انبوه ایرانیان ،کارمندان ساواک و چند اداره دیگر در عرض مدت کوتاهی ریش گذاشتند و تسبیه بدست وارد تیم و یا طبقه ملایان شدند ..برای مقام و پول.میدانستند که با امدن خمینی نان در روغن است!از اقوام دور و نزدیک من چند نفری نیز همین کردند.امروز هم دارای زندگی مرفه ئی هستند.این خصلت دو دوزه بازی کردن..دوروئی که خوی و سرشت زشت و تاریکی ست..در ما ایرانیان باعث پیروزی شر..خمینی و تاریک اندیشان شد برایرانیان که امروز چنین حقیر و تباه شده ایم..درست به همین دلیل که مانند این موجود ،گوینده تلویزیون..با حیله و تزویر و دورنگی خویش را به ملایان بستند تا زندگیشان بگذرد..این قشر ادمیان" موجودات بادی" حقیر اند شب که به خانه میروند چگونه ارام میخوابند همزمان میدانند که نیمی از ۲۴ ساعت با دو روئی بسر برده اند و دروغ گفته اند..باید حال روانی اینها سالم و خوش نباشد.نیست؟
بقیه مردم چوب چنین حقیران پستی را میخورند که برای مشتی برنج و نخود ولوبیا و یک اپارتمان..چگونه این چنین بهیمی زندگی میکنند!
ولی تصورش را بکنید ..این موجود سزایش را دیدو چه قدر خوب است که این طور ادمها رسوا شوند!این است یکی و مهمترین دلیلی که ایران و ایرانی به چنین روزگاری افتاد ..ما ایرانیان خود را خوب میشناسیم...بخش عظیمی از مردم خود را به شکل این دینداران دراوردند و به صف اینها پیوستند..
٨۰۴۶٨ - تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست