یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

جنگ اقتصادی به رهبری آمریکاست که در حال گسیختن ونزوئلاست، نه سوسیالیسم!

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : Shomali

عنوان : دولت‌های آمریکا و سیا و پنتاگون
دولت‌های آمریکا و سیا و پنتاگون به نمایندگی از کنسرن‌های مالی اقتصادی نظامی، سیستم سرمایه داری، دائماً از کوچکترین نشانه‌های سوسیالیسم در وحشت هستند و دست به هر ترفند و جنایاتی میزنند که این سیستم‌ها رو نابود کنند، اشاره شما به اشباع کردن بازار نفت با نفت ارزون و به همین ترتیب عرضه بیش از حد در سقوط قیمت نفت به ضرر کشور‌های روسیه، ایران و ونزوئلا که برنامه‌های اقتصادی‌شان که به علل مختلف اتکا‌ شان به نفت برای پیشبرد برنامه‌های بهبود و ارتقا صنعتی‌ است کاملاً تاکیدی منطقی‌ و درست می‌باشد. با تشکر از شما مسعود امیدی، از کامنت‌های تحت تاثیر رسانه‌‌های امپریالیستی ناراحت نشید.
٨۰۴۴۶ - تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱٣۹۶       

    از : نادر نادریان

عنوان : همیشه برای دیکتاتورها کار کار دشمن است!
بالاخره بعد از مدت ها بحران در ونزوئلا یک تحلیل در این سایت دیدیم که به این موضوع پرداخته است. اما گویی این تحلیل از صدا و سیمای خودمان کپی شده است. مثل اصوالگرایان که ۴۰ سال فریاد می زنند که ما خوبیم و سیاست های ما بهترین در اداره ی مملکت است اگر هم در جایی کمی مشکل وجود دارد باعث وبانی آن دشمن است!
دوستان عزیر یک کسی یک گزارش یا تحلیلی از ونزوئلا ارائه بدهد که ما بدانیم آن جا چه خبر است. زمانی آقای مرتضا محیط سوسیالیسم بولیواری را سوسیالیسم قرن بیست و یکی اعلام می کرد.
٨۰۴٣۹ - تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست