یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

سیاهچاله های فضایی، نابود کننده ستارگان - امید برومند

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : سیامک رهگذر

عنوان : با تشکر فراوان از زحمات جناب امید برومند!
نویسنده با تلاشی خستگی ناپذیر سعی کرده یک مبحث علمی پیچیده را تا جائیکه ممکن بوده به زبان ساده با تصاویر و غیره قابل فهم افراد غیر متخصص در این زمینه بکند که تا حدودی موفق هم بوده و دستش خیلی خیلی درد نکند و آفرین دارد.
با نظر کاربر گرامی کیا موافقم که چه خوب بود سایت اخبار روز بیشتر جائی برای مقالات علمی در زمینه های سلامتی، دیجیتال و علمی در نظر میگرفت و از هزاران ایرانی متخصص در زمینه های مختلف دعوت به همکاری می نمود. تنها راه مباره با خرافات مذهبی و عقب ماندگی ذهنی دینداران در این است که مردم با علم و دانش امروزی آشنائی بیشتر داشته باشند و با آگاهی علمی جلوی نفوذ مذاهب و خداپرستی را بگیرند که خوب میدانیم ثمره آنها جز عقب نگه داشتن بشر در طول تاریخ چیز دیگری نبوده و نیست و نخواهد بود. پس با سلاح علم و دانش باید به مبارزه با مذاهب و خداپرستی رفت که بر پایه خرافات بنا شده اند! در نهایت علم و دانش بر خرافات متافیزیکی پیروز خواهد شد!!
٨۰٣٨۹ - تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱٣۹۶       

    از : کیا

عنوان : تلاشی بسیار مفید.
رفع کمبود مقالات علمی را با اینچنین تلاشی میبایست ادامه داد.
همه چیز ،فقط نباید سیاسی باشد.
در ایران ارتجاع زده مقالات علمی ،تاثیر بالایی در مقابل هجویات حاکمیت دارند.بخصوص ،وقتی که ساده وقابل فهم نوشته شوند.
٨۰٣۶۰ - تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست