یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

در نکوهش از شرکت در انتخابات - محمد امینی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : مازیار

عنوان : تزریق مرفین (تبلیغ تحریم) از راه «دلسوزی»
آنانیکه در اطاق شیشه ائی نشسته اید سنگ نپرانید. اول یک سوزنک بخودتان بزنید و بعد با جوالدوز بجان دیگران بیافتید. آن ایرانیانیکه که امکان رای در امریکا و یا در فرانسه داشتند و به ترامپ و یا ماری لوپن رای دادند از مبلغین عمده تحریمها بگونه های مختلف برای جامعه استبداد زده شه و شیخ میباشند. طرف نشسته لب گود میگه لنگش کن. و اگر کسی هم کمبودها و نارسائی ها را دلسوزانه نشان میدهد، مورد تهاجم و افترا قرار میگیرد.
۷۹۵۹۹ - تاریخ انتشار : ٣۰ ارديبهشت ۱٣۹۶       

    از : پیروز پ

عنوان : پس از ۳۸ سال حسرت قاطر چلاق
جناب امینی بهتر نبود به جای اینهمه برنامه رادیو و تلوزیونی و مصاحبه و مقاله و کتاب نوشتن به همراه سایر کوشندگان که کارنامه مشابه ای دارید از همان روزی که فهمیدید آخوند فریبتان داده بفکر براه انداختن قاطر چلاقی میبودید که امروز سرافکنده در حسرت نداشتنش افسوس نخورید؟
۷۹۵۱۶ - تاریخ انتشار : ۲٨ ارديبهشت ۱٣۹۶       

    از : علی محمودی

عنوان : درود
درود اقای امینی، داشتند خفه مان میکردند این کاسه های داغتر از آش. دیوانه شده اند، مواجب میگیرند، وعده صدارت و ریاست گرفته اند....
واقعا مجنون شده اند. یکی مثل بز سمش را نشان میدهد، یکی در برابر دیگری زانو میزند، اراجیف میبافند، مزخرف سرهم میکنند، واقعا امت همین تبه کارانند.
۷۹۵۰۵ - تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست