یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

شورای نگهبان صلاحیت احمدی نژاد را رد کرد

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : نیما حقیقت گرا - از آلمان

عنوان : احمدی نژاد مهره سوخته و نوکر رهبری که تاریخ مصرفش دیگر به پایان رسید!
کاربر گرامی -رفیق- این مردک احمدی نژاد تهی مغز با اینکارش فقط میخواست برای خودش PR درست کند طوریکه هم کاندید شدنش در رسانه های عمومی جهان طنین انداخت و هم امروز در رسانه های دنیا خبر کنار گذاشته شدنش از کاندیداتوری گزارش شد انگار که چیزی مهمی باشد. البته باعث مسخره شدن خودش شد! به نظر من سایت اخبار روز هم که مطابق Mainstream حرکت میکند میبایستی آنرا سر تیتر قرار بدهد تا از غافله عقب نماند. اگرچه طبق فرمایش درست شما برخی رفقای دست اندرکار این سایت جوگیر میشوند و کمتر افق دید گسترده دارند. در صورتیکه کاملاً آشکار بود که این مردک رد صلاحیت خواهد شد و خودم هم در نظر قبلی او را از تاریخ مصرف گذشته اعلام کردم که بدلایل مختلف هیچ شانسی برای کاندید شدن مجدد ندارد. البته باعث خوشحالی باید باشد که حداقل یک خل و چل از کاندیداهای بی مخ دیگر کم شد در انتخابات همیشه قلابی رژیم ضد مردمی ملاهای فاسد!
حتماً توئیت احمدی نژاد را بعد از شنیدن خبر رد صلاحیت شدنش را خواندید که چه گفته؟ سندی دیگر برای ادعای ما مخالفین رژیم ملاها که همیشه میگوئیم که اینها همشان سر و ته یک کرباسند و چاقوی اسلامی هیچوقت دسته خودش را نمیبُرَد!
۷٨۹٣۹ - تاریخ انتشار : ۱ ارديبهشت ۱٣۹۶       

    از : رفیق

عنوان : نظام با آقا امام زمان قهر کرده
وگرنه کسی که سر سفره اش همیشه یک بشقاب برای آقا امام زمان می چید، کسی که برای آقا امام زمان اتوبان کشید که تخت گاز بتازد، کسی که نزدیکترین فرد به نایب آقا امام زمان بود را رد صلاحیت نمی کردند.
اما رفقایی که همیشه جوگیرید، بخود آیید! ردصلاحیت دیوانه ای چون احمدی نژاد لایق تیتر یک شدن است؟ بجای بازی کردن در زمین حاکمیت باید ابتکار عمل را در دست گرفت و تا دیر نشده کاری کرد. ایران به خبرنگار (که مثل مور و ملخ ریخته) نیاز ندارد بلکه به کنشگران واقع بین نیاز دارد. دیگر خود دانید!
۷٨۹۲٨ - تاریخ انتشار : ٣۱ فروردين ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست