یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

جدل جلاد - هژیر پلاسچی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : منصور بهمنی

عنوان : چپ و راست افراطی موضع واحدی دارند
باسلام و احترام
نویسنده محترم از موضع چپ این انتخابات را نفی کرده و دعوت به عدم شرکت میکند.این دقیقا موضع جناح راست دلال و نفتخوار است که نیازمند یک مشارکت حد اقلی تا بلکه رئیسی انتخاب شود.نویسنده محترم همینکه روحانی و رئیسی را یکسان میبیند ،بهتریم خدمت به رئیسی میکند.
ایشان البته اقرار کرده اندکه"نه امکان اجرایی دارد"یعنی شریط عینی امکان تغییرات بنیادی را نمیدهد و هر رئیس جهموری باید بر اساس ممکنات و نه آرزوها و ایدآل ها،مبارزه کند .در عین حال اگر به دنبال یک انسان صد در صد پاک هستند،چنین فردی فعلا امکان انتخاب شدن ندارد و به هر حال باید منطق فازی را بپذیرند و سیاست یا هیچ یا همه چیز را دنبال نفرمایند.
چپ وراست افراطی موضع واحدی داشته و همیشه اینگونه خواهد بود
۷٨۹۴۱ - تاریخ انتشار : ۱ ارديبهشت ۱٣۹۶       

    از : رمضانی

عنوان : چه خوب بهم میرسند
این مطلب مرا یاد مقاله ای دیگر از همین نویسنده در همین سایت انداخت با تیتر : "....ما زر میزنیم" !! بهتر از این نمی شد فرصت بدست آمده برای طرح فجایع دهه ۶۰ و کسانی را که از این فرصت بخوبی بهره میبرند را تخطئه کرد، البته با ژستی رادیکال!! اینجاست که باید گفت چپ و راست بعضی مواقع چه خوب بهم میرسند!
۷٨۹۲٣ - تاریخ انتشار : ٣۱ فروردين ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست