یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

سال نو فرخنده باد!

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : از نیما تا شاملو - از آلمان

عنوان : با تبریک متقابل به دست اندرکاران محترم سایت اخبار روز!
برایشان سالی پر از موفقیت و سلامتی و خوشبختی آرزو میکنم! همینطور برای دیگر دوستان مبارز ایرانی بر علیه اسلامیستهای مرتجع! به این امید که در این سال جدید حکومت اسلامی ملایان در ایران را به گورستان تاریخی بسپاریم و سال گذشته آخرین سال حاکمیت زور و ستم شان بوده باشد! با احترام به همه زندانیان سیاسی دربند در رژیم ددمنش ملایان که بخاطر مبارزه با استبداد اسلامی و نه گفتن به رهبر دیکتاتور از آزادی محرومشان کردند. نامشان در دلها و اذهان ما همیشه مستدام باد!
۷٨۶۰۶ - تاریخ انتشار : ٣۰ اسفند ۱٣۹۵       

    از : کیا

عنوان : تبریک به همه!
با امید سالی‌ پر نشاط و رهایی از اسلامیستها!

اتحاد و تشکل بیشتر!

آزادی زندانیان سیاسی!
۷٨۶۰٣ - تاریخ انتشار : ٣۰ اسفند ۱٣۹۵       

    از : پیروز پ

عنوان : بیماری را باید ریشه کن کرد نه اینکه با مسکن آرام
اگر کانون نویسندگان ایران فقط سرنگونی خلافت آخوندی باشد بدون تردید خیلی سریع تر به امید و آرزوهایشان ( جهانی عاری از سرکوب و ستم بر انسان باشد ، رهایی زندانیان سیاسی و عقیدتی، از میان رفتن سانسور، گسترش آزادی و آزادیخواهی، عشق و برابری و شکوفایی لبخند بر جان و دل مردم ایران و همه ی انسانها ) خواهند رسید.
۷٨۶۰۱ - تاریخ انتشار : ٣۰ اسفند ۱٣۹۵       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست