یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

و بهار خویشاوندی خورشید و باران است - قربان عباسی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : از نیما تا شاملو- از آلمان

عنوان : تسلیت به سایت اخبار روز!
با این کلمات عربی و اسلامی که در متن دیده میشود سایت به اصطلاح چپ اخبار روز دارد یواش یواش تبدیل به مسجد رژیمیها میشود. آقای سردبیر محترم این چه بساطی است که راه انداختید؟ واقعاً چنین نوشته ای در سایت چپ شما باید جای داشته باشد؟
یا مقلب‌القلوب و الابصار؛ یا مدبرالیل و النهار؛یا محول الحول و الاحوال؛حول حالنا الی احسن الحال....!
یا آورده شده در متن : " در حضور خدایان." یا " سخن از رستگاری..."
- " ایمان است که از در می‌گریزد"
- " انگار دیگر هیچ دستی بلند نمی‌شود تا خدا را به محلات فقیرنشین متصل کند."
گویا نویسنده خبر ندارد که ریشه همه این بدبختیها همین خداپرستی مردم است که راه را برای حضور اسلام عربها باز کرده و میکند و با توجه به آمارهای که خودش در متن آورده عامل این نابسامانیها و خرابی این کشور چه چیزی است یا میتواند باشد؟ با حرفهای قشنگ و دلخوشکنک شاعرانه نمیشود مشکلات عمده اقتصادی مردم ایران را فقط اشاره کرد بلکه بهتر است عاملینش را هم نام برد و باعث براندازی شان شد از خدا گرفته تا نماینده گانش بر روی زمین که ملاهای مسلمان خودمان باشند!
۷٨۵۹۲ - تاریخ انتشار : ۲۹ اسفند ۱٣۹۵       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست