یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اردوغان: شهروندان ترک در اروپا پنج بچه بیاورند

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : آرمان شیرازی

عنوان : بوی آزارنده و گندیده آمیزه ی مذهب و سرمایه از همه سو خیزان است...
اردوغان به ترک های مقیم اروپا گفت: تا میتوانید توله بزایید چرا که "شما آینده اروپا هستید." همچنان، دولت اردوغان می کوشد ترک‌های مقیم در کشوهای اروپایی را به حمایت ازهمه پرسی تغییر نظام پارلمانی به ریاستی (مذهبی) در ترکیه (۱۶ آوریل) بکشاند. اروپا، نظام ریاستی-مذهبی ترکیه آینده ی توست، رنسانس بی معنا بود!

خامنه ای میخواهد که جمعیت ایران به ۱۵۰ میلیون برسد تا سپاه حزب الله "جاویدان" شود چرا که "صاحبان اصلی مملکت، ائمه اطهارند." او خوب میداند که این ائمه و اجنه اسلامی مغز بیشینه مردم را از پیش آنقدر گندانده بودند که به "رفراندم جمهوری اسلامی" بگویند آری!

نماینده اسرائیل در باره پس گرفتن گزارش کمیسیون اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل برای آسیای غربی در باره عملکرد آپارتایدی آن کشور و استعفای اعتراضی رئیس آن کمیسیون گفت: "فعالان ضداسرائیلی جایی در سازمان ملل ندارند." منظور نماینده اینست که بگذارید که ما سرزمین فلسطینی ها را با ساختن شهرک هایی با نامهای اسرائیلی بی سر و صدا به تصرف خود درآوریم چرا که اربابان ما خود چنین کاری را با بومی های آمریکا کردند و آب از آب تکان نخورد!
۷٨۵٨٣ - تاریخ انتشار : ۲٨ اسفند ۱٣۹۵       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست