یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

هشدار دوباره ی سندیکای هفت تپه
جان اسماعیل بخشی در خطر است!


• سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه با انتشار اطلاعیه ی تازه ای در روز سه شنبه ۱۴ اسفند، بار دیگر خواهان آزادی فوری اسماعیل بخشی شد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۴ اسفند ۱٣۹۷ -  ۵ مارس ۲۰۱۹سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه با انتشار اطلاعیه ی تازه ای در روز سه شنبه ۱۴ اسفند، بار دیگر نسبت به وضعیت دشوار اسماعیل بخشی هشدار داد و خواهان آزادی فوری او شد.
در این اطلاعیه آمده است:

کارگران و‌هم سرنوشتان؛
همانطور که همگی اطلاع دارید اسماعیل بخشی، نماینده کارگران نیشکر هفت تپه و عضو سندیکای هفت تپه، تنها به دلیل دفاع از مطالبات به حق کارگران مورد خشم صاحبان سرمایه و مدافعان آنان قرار گرفته است.
اسماعیل بخشی با توجه به فشار های روحی ‌و جسمی که قبلا بر او وارد شده بود، بعد از آزادی تحت نظر پزشک متخصص برای مداوا قرار داشت.
بعد از بازداشت مجدد، اسماعیل بخشی متاسفانه از داشتن درمان پزشکی محروم شده و عدم دسترسی او به پزشک، صدمات جبران ناپذیری را برای او به دنبال خواهد داشت.
متاسفانه دستگاه های امنیتی در تلاش هستند با ایجاد فضای رعب و وحشت و ادامه بازداشت اسماعیل و مستاصل کردن ایشان، اسماعیل را وادار به اعتراف اجباری کنند. این گونه فشارها نه تنها زشت و غیرانسانی است بلکه مغایر تمام قوانین جامعه بشری است.
به این فشار بی حاصل خاتمه دهید و به جای تهمت و اعتراف گیری، به فکر معیشت و زندگی میلیون ها انسان کارگر و زحمتکش باشید که توان خرید مواد غذایی ابتدایی و اولیه زندگی از آنها سلب شده است.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه ادامه بازداشت اسماعیل بخشی را محکوم کرده و از تمام کارگران و مردم شریف می خواهد صدای اسماعیل بخشی و تمام کارگران و معلمان در بند باشند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست