یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اسماعیل بخشی: به مردم دروغ نگویید!


• اسماعیل بخشی نماینده ی کارگران هفت تپه، در نامه ی کوتاهی که امروز منتشر شد، تاکید کرده است که هیچ یک از مسئولان حکومتی با او هیچ گفتگویی نکرده اند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۹ دی ۱٣۹۷ -  ۹ ژانويه ۲۰۱۹اسماعیل بخشی نماینده ی کارگران هفت تپه، در نامه ی کوتاهی که امروز منتشر شد، تاکید کرده است که هیچ یک از مسئولان حکومتی با او هیچ گفتگویی نکرده اند. این نامه به دنبال آن منتشر شد که سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان و نیز رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی مدهی شدند جلساتی با او برگزار کرده اند. سه روز پیش اعلام شد که هیاتی از سوی قوه ی قضائیه نیز برای بررسی شکنجه ی اسماعیل بخشی به خوزستان می رود. همزمان حسن روحانی نیز دستور داده بود که موضوع شکنجه ی اسماعیل بخشی «به سرعت» مورد بررسی قرار گیرد.
اسماعیل بخشی در نامه ی کوتاه خود ضمن قدردانی از حمایت های مردم گفته است که هیچ مقام دولتی و حکومتی برای شنیدن حرف های او به سراغش نیآمده است.
متن نامه ی اسماعیل بخشی:

به مردم عزیز میهنم سلام میکنم و از اینکه تا این لحظه بنده را مورد حمایت و محبت خود قرار دادند سپاسگذارم.
به همه ی عزیزان اعلام می‌کنم اینجانب تا این لحظه با هیچ گروه تحقیقی چه از طرف دولت، مجلس و قوه قضاییه در رابطه با پرونده ی شکنجه ام در دوره ی بازداشتم در وزارت اطلاعات، هیچ گفتگویی نداشته و حرفهای مرا نشنیده اند.
حرفی ندارم فقط می‌گویم: به مردم دروغ نگویید!


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست