یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

حمله انتحاری در چاره بهار


• در یک حمله انتحاری در روز پنجشنبه به مقر انتظامی شهرستان چاه بهار، تعدادی کشته و زخمی شدند. سرپرست فرمانداری چاه بهار تعداد کشته ها را دو نفر و مجروحین را ۴۰ نفر ذکر کرده است ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۱۵ آذر ۱٣۹۷ -  ۶ دسامبر ۲۰۱٨در یک حمله انتحاری در روز پنجشنبه به مقر انتظامی شهرستان چاه بهار، تعدادی کشته و زخمی شدند. فرماندار چاه بهار تعداد کشته ها را دو نفر و مجروحین را ۴۰ نفر ذکر کرده است.

به گزارش خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، مهاجمین یک خودروی حامل مواد منفجره را در ورودی ستاد انتظامی این شهرستان منفجر کردند. انفجار حاصل از این حمله تروریستی مهیب بوده است.
به گفته سرپرست فرمانداری چاه بهار ۱۰ نفر از مصدومان این حادثه به صورت سرپایی در بیمارستان امام علی چابهار درمان و ٣۰ نفر دیگر بستری شدند. حال دو نفر از آن ها وخیم گزارش شده است.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفته است: از کل مجروحان این حادثه تروریستی ۲٨ نفر مرد، هشت نفر زن و چهار کودک هستند.
به گفته محمد هادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان خودرو وانت تویوتا حامل مواد منفجره در ساعت حدود ۹:۵۵ دقیقه امروز قصد ورود به مقر ستاد انتظامی شهرستان چابهار را داشت که با مقاومت ماموران انتظامی روبه رو شد و عامل انتحاری، این خودرو را درب ورودی این ستاد منفجر کرد و به هلاکت رسید.

بنابر گزارش منابع خبری دیگر، بعد از این انفجار تیراندازی و درگیری هایی در منطقه به وقع پیوسته است. برخی منابع خبری «گروه انصار الفرقان» را مسئول این عملیات اعلام کرده اند، اما تا کنون هیچ گروهی رسما مسئولیت این حادثه را برعهده نگرفته است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست