یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

ما نیز کارگران فولادیم!
حمایت سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه از کارگران فولاد اهواز


• سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه با انتشار بیانیه ای در حمایت از اعتصاب کارگران فولاد اهواز، بر همبستگی کارگران در مبارزه مشترکشان تاکید کرد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱٣ آذر ۱٣۹۷ -  ۴ دسامبر ۲۰۱٨کارگران عزیز و هم طبقه ای ها در فولاد اهواز؛ صدای رسای شما عزیزان در تجمعات اعتراضی بر حق شما را کارگران هفت تپه، تمام کارگران کشور و تمام دنیا شنیده است. اعتراضات متحدانه، شکوهمند و غرورآفرین شما در شهر اهواز برگ جدید و افتخارآمیزی در تاریخ مبارزات جنبش کارگری است. خواسته های برحق و قانونی شما دوستان عزیز مورد تایید و حمایت ما کارگران هفت تپه و تمامی کارگران ایران و جهان است.

ما صدای دادخواهی شما را روزهای متمادی است که شنیده ایم و آنرا صدای خودمان میدانیم. مطالبات کارگری و برحق شما عزیزان، مورد تایید و خواسته ی ما نیز هست. ما صدای وحدت بخش و همدلانه و صمیمانه ی شما را شنیدیم که از کارگران هفت تپه و دوستان بازداشت شده ی ما اسماعیل بخشی و علی نجاتی حمایت کردید. فریاد شما که میگوییید " کارگر هفت تپه آزاد باید گردد"، آن فریاد لازمی است که همه ی کارگران باید در حمایت از یکدیگر سر دهند. همدلی شما عزیزان برای ما قوت قلب و امیدی بود و تایید بر این واقعیت که کارگران در اتحاد و همبستگی خواهند توانست به خواسته ها و مطالبات بر حق خود دست یابند.

بدینوسیله اعلام میداریم که ما از مطالبات شما کارگران فولاد حمایت میکنیم و خواستار اجرایی شدن این مطالبات برای کارگران گروه ملی فولاد اهواز هستیم:
-باز گشت شرکت به بدنه دولت -ورود مستمر شمش و مواد اولیه -راه اندازی تمام خطوط تولید و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز
-فروش مستمر محصولات -پرداخت به موقع و مستمر حقوق

و همچنین: مطالبات حداقلی دیگری چون اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، شمول طرح مشاغل سخت و زیان آور، افزایش دستمزد با لحاظ نظر نمایندگان مستقل کارگری و برخورداری کارگران از امکانات رفاهی لازم.

ما نیز کارگران فولادیم و با شما عزیزان همراه و متحد. امیدواریم بتوانید هر چه زودتر و همزمان با اعتراضات برحق خودتان در راستای ایجاد و تثبیت تشکل کارگری مستقل از دولت و کارفرما نیز قدم های محکمی بردارید.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
چهارشنبه ۱۴ آذرماه ۹۷


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست