یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

برای کشتار دگراندیشان درمکتب آخوندها دوره ببینید!


مسعود نقره کار


• سفارت خانه های حکومت اسلامی و دفترها و لانه های وابسته به آن برای بسیاری از کشورها مکان های سازماندهی ترور و کشتار دگراندیشان و مخالفان بوده اند و حکومت اسلامی ایران از پیشگامان این ابتکار جنایت کارانه است ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۲٨ مهر ۱٣۹۷ -  ۲۰ اکتبر ۲۰۱٨


خلفای عربستان سعودی، جمال خاشقجی روزنامه نگاری که در راهِ تحقق حقوق بشر در عربستان و کشورهای عربی قلم می زد را در سفارت خانه عربستان در ترکیه، و زیر پرچم برافراشته "لا إله إلا الله محمد رسول الله" شکنجه، مقتول و مثله کردند. خلفا اما توجه نداشتند که یک پا هم در قرن بیست و یکم دارند و امکانات و وسائل پیشرفته الکترونیکی جنایت های آن ها را ثبت و منتشر خواهد کرد، بویژه اگر این جنایت ها در محلی مثل سفارت خانه آن ها، که به فرمان خودشان در محاصره دوربین های مخفی قرار دارند، اتفاق بیفتد. دراین میانه بازتاب گسترده خبر این جنایت را عوامل دیگری نیز سبب شده اند، که تسویه حساب های سیاسی بین چند کشور از جمله ترکیه، ایران، قطر و امریکا، زندگی و فعالیت های روزنامه نگاری خاشقجی در امریکا، و مهم تر خبر رسانی و روشنگری روزنامه نگاران و خبرنگاران مسئول و شجاع امریکائی نمونه هائی از آن ها هستند. ناشیگری در جنایت کاری در خارج از مرزهای عربستان نیز نشان داده است که رهبران عربستان سعودی و پایوران شان برای ادامه کاری ای موفقیت آمیز در حوزه ترور و جنایت از رهبران مسلمان حکومت اسلامی عقب ترند و نیازمند گذراندن دوره های آموزشی در مکتب جمهوری اسلامی ایران به ویژه در رابطه با نحوه و چگونگی کشتار دگراندیشان و مخالفان در خارج از کشور هستند. خلفای عربستان و حکام مشابه با درس آموزی در مکتب آخوندهای معمم و مکلا، و با اتکا به دانش و تجربه دست کم چهار دهه دگراندیش کُشی این حکومت در خارج از کشور، می توانند با دردسر و هزینه کم تر پرونده وحشیگری و جنایت پیشگی حکومت های مستبد دینی را تکمیل تر و رنگین تر کنند!

حکومت اسلامی طی چهار دهه صدها دگراندیش، روشنفکر و مخالف خود را در خارج از مرزهای جغرافیائی اش با همیاری و همکاری وزارت امور خارجه و سفارت خانه ها و لانه های مربوطه، شکنجه، مقتول و مثله کرده است. آخوندهای معمم و مکلا اما چنان ماهرانه و فریبکارانه عمل کرده اند که حتی قاتلان و آدمکشان حرفه ای اسلامی بعد از انجام جنایت، در پرتو سازش و معامله با کشورهای راقیه با بازگشتی "قهرمانانه" به وطن به مقام های مهم دولتی دست یافته اند. صحنه ورود قاتل شاپور بختیار به وطن اسلامی و استقبال مقام های دولتی از او، که "با شجاعتی علی وار" به یاری همدستان اش با کارد "کیک بُری" و آشپزخانه، گردن سیاستمداری ۷۷ ساله را بریدند و قلب اش را دریدند، از صحنه تاریخِ جهان اسلام، محو شدنی نیست.

سفارت خانه و دفترها و لانه های وابسته به آن برای بسیاری از کشورها مکان های سازماندهی ترور و کشتار دگراندیشان و مخالفان بوده اند و حکومت اسلامی ایران از پیشگامان این ابتکار جنایت کارانه است. سفارت خانه های حکومت اسلامی و لانه های مربوط به آن نه فقط سازمانده قمه کشان حکومتی برای حمله به مخالفان رژیم اسلامی و راه اندازی مراسم شرم آور و آبروبرانه‍ی عزاداری های حسینی در خارج از کشور، بل که لانه برنامه ریزی و سازماندهی عملیات تروریستی و جنایتکارانه نیز بوده و هستند. نقش این سفارتخانه ها از نخستین ترور، یعنی ترور علی اکبر طباطبائی در واشنگتن دی.سی به سال ۱۹٨۰ تا ترور دکتر عبدالرحمان قاسملو و همراهان وی در اتریش، ترور کاظم رجوی در سوئیس، ترور شاپور بختیار و منشی وی در فرانسه، قتل دکتر صادق شرفکندی و همراهان وی در آلمان، مثله کردن فریدون فرخزاد در آلمان و... با ارائه دلائل روشن و مدارک و شواهد اثبات شده است، جنایت هائی که سفارت خانه های حکومت اسلامی در این کشورها محل برنامه ریزی و پشتیبانی لجستیکی عملیات ترور بوده اند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۴)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست