یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

تقدیر و سپاس مرکز همکاری احزاب کردستان ایران از استقبال مردم کردستان از فراخوان احزاب و جریانات سیاسی برای اعتصاب عمومی


• جمهوری اسلامی و تمام عواملش بدانند که کردستان سنگر شکست ناپذیر آزادیست و در مبارزه و تلاش برای آزادی تعلل نخواهد کرد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۲۱ شهريور ۱٣۹۷ -  ۱۲ سپتامبر ۲۰۱٨طبق اخبار و تصاویری که از کردستان ایران مخابره می شود از اشنویه و پیرانشهر، مهاباد و سردشت وبوکان و سقز تا سنندج و پاوه و مریوان و کرماشان، ثلاث باوجانی، سرپل ذهاب، بانه و سروآباد و کامیاران، کردستان ایران در حرکتی انقلابی از فراخوان مرکز همکاری احزاب کردستان ایران و سایر احزاب کردستان برای اعتصاب عمومی استقبال نموده و با تعطیل کردن دکان و بازار جنایات ٤٠ ساله جمهوری اسلامی علیه مردم کردستان و جنبش حق طلبانهاش را محکوم و رسوا کرده و همزمان حمایت و پشتیبانی خود را از رهبری سیاسی جنبش کردستان دوباره ابراز داشتند.

آحاد مردم مبارز کردستان
این حرکت سیاسی معنادار شما ثابت کرد که علی رغم جنایات سیستماتیک و برنامهریزی شده رژیم جمهوری اسلامی در طول چهل سال گذشته برای فاصله انداختن و جدا کردن تودههای مردم کردستان از رهبری سیاسی این جنبش ناموفق و عقیم بوده است و نشان داد که شکنجه، اعدام، ترور و توپ باران و موشکباران، آزار و اذیت، زندان و تحریف، نفاق و فشار و سرکوب نتوانسته و نخواهد توانست تزلزلی در اراده ملت کرد در مبارزه برای تحقق حقوق روا و ابتدای خود وارد آورد.

مردم هوشیار کردستان
شما با این اعتصاب عمومی جلو چشم تمام جهانیان به دوست و دشمن اثبات کردید همه ما به مثابه تنی واحد و جدایی ناپذیر، در راه آرمان برحقمان برای نیل به آزادی استواریم و باری دیگر جمهوری اسلامی را در انظار اقشار و ملیتهای ایران و افکار عمومی جهان رسوا نمودید.
استقبال شما از فراخوان رهبری سیاسی جنبش کردستان خود، ثابت کرد که جنبش کردستان جنبشی پویا و مترقیست که در هر شرایطی بسته به موقعیت خاص از پتانسیل ها و ویژگیهای مبارزه مدنی با تمام ابعادش برای تحقق اهداف خود سود خواهد جست.
جمهوری اسلامی و تمام عواملش بدانند که کردستان سنگر تسخیر و شکست ناپذیر آزادیست و ملتی که صاحب چنین ارادهای پولادین باشد برای دستیابی به آزاد و حقوقش، از هیچ مانعی ابای نداشته و از مبارزه و تلاش برای آزادی تعلل نخواهد کرد.
مرکز همکاری احزاب کردستان ایران متشکل از پنج حزب و جریان سیاسی از استقبال گرم و کمیاب شما آحاد مردم کردستان، زنان و مردان آزادیخواه، فعالین سیاسی و مدنی و تمام اقشار جامعه کردستان صمیمانه سپاسگزاره کرده و این حرکت را حرکتی تقدیر برانگیز می داند، شما رهبری سیاسی جنبش کردستان و خویش را سربلند کردید و باری دیگر سرافکندگی و زبونی و حقارت را حاصل برنامههای شوم رژیم جنایتکاری جمهوری اسلامی کرده و برگی زرین و درخشان را در تاریخ مبارزه ملتمان را به ثبت رساندی که می تواند به سرلوحه مرحلهای نوین از مبارزه تبدیل شود که رهای و آزادی همیشگی ملتمان را رقم زند.

مرکز همکاری احزاب کردستان ایران
٢١ شهریور ١٣٩٧ خورشیدی
١٢ سپتامبر ٢٠١٨ میلادی 


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست